Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy Michael Jacksonnak...

Igaz hogy Michael Jacksonnak műorra volt? Amit le is lehet szedni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Igen, és innét volt az a szójáték hogy összeállt egy koncert erejéig.
2009. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Jaj, dehogy is. Ez csak a bulvármédia hülyesége.
2009. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolj bele és rájössz az igazságra.
2009. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%

igen igaz, több is volt neki

azt is mondták h valaki lelopta az orrát (?) és másikat kellen neki feltenni ( a temetésen ) de ez sztem hülyeség...

2009. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Halottról vagy jót vagy semmit... hagyjátok már békén nyugodni... nagy ember volt... miért kell ennyire rosszindulatúnak lenni? most teljesen lényegtelen hogy műorra volt vagy sem... csak sajnálni tudom a kérdést kitaláló személyt... nincs jobb dolgod mint h ennyire idióta kérdéseket írj? jah és nem vagyok jacko rajongó... csak egyszerűen felhúztál a kérdéseddel
2009. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Téged senki nem kérdezett kis hülye
2009. nov. 9. 16:45
 7/13 A kérdező kommentje:
És nem rossz indulatból kérdeztem, csak már kíváncsi voltam. Egyszer azt olvasom műorra volt egyszer azt nem. Már nem bírtam ki h ne kérdezzem meg és tudd meg h imádom Michael Jacksont
2009. nov. 9. 16:47
 8/13 anonim ***** válasza:

dehogyis..

képzeld hazafelé elhagytam a lábamat,devisszaillesztettem nincsen gond.. kb. ilyen szint..

média hazugsága! sose volt műorra!!

nehogy elhidd a rohadt médiának! :)

2009. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ok
2009. nov. 14. 07:29
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
de igen, az volt Neki, és én is szeretem/szerettem!! mit gondolsz, több műtét után nem eshet le egy kis porc?? am. a temetésről, hogy ellopták még nem hallottam... :)
2010. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!