Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a legidegesítőbb, legundor...

Mik a legidegesítőbb, legundorítóbb emberi szokások?

Figyelt kérdés
Szakdolgozat témájához kellene a véleményetek.
2009. nov. 9. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Körömrágás.
2009. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
fogcuppogtatás, horkolás, csámcsogás, orrpiszkálás, nyitott szájjal való evészet, amikor a dohányosok más képébe fújják a füstöt
2009. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
dohányzás, köpködés, mások lenézése
2009. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki bekebelezi az orrában és a szeme körül található finomságot
2009. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy fiú/férfi folyton a lába közé nyúl, vakargatja, igazítja.. Persze tudom h viszket, meg kell igazítani, de baromi idegesítő mikor félpercenként odanyul. (nekem a padtársam csinálja ugyanezt, mellette a körmeit is rágja, már lassan csontnál jár, tollat rág)


én is fiú vagyok, félre értés ne essék, megértem ezt, de akkor is idegesítő ha túlzásba viszik

2009. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Várom még a továbbiakat is.
2009. nov. 10. 09:32
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
a sminkelés
2009. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
a lányok ruhaviselése (be kellene tiltani, hogy a nők ruhát viselhessenek)
2009. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezeket a szavakat hallom minden egyes mondatban: alap, gáz, fullcink,


Krákogás, cigi, "rohadó" büdös szájjal beszélés,orrturkálás orrturkálás pro(ha el is fogyasztja) takony belekenése tárgyakba( fotel, egyéb bútorzat), köpködés, orrfűvás ruhazsebkendőbe, többszöri orrfúvás egy zsepibe,


retkes köröm, borotválatlan hónajszörzet, nőknél bajuszka is ), hangos ásítás, tüsszentés, kaja előtt nem mosni kezet, leves szürcsölés, ragadós kéz


Nyilvános helyen hangosan nyomatni a nyomorék diszkó és cigányzenét a telefonon, szipogás


férfi: hangos szellentés, csapba vizelés, seggszőr csomók a szappanon


nőknél: véres betét és használt tampon látható helyen szemétkupac tetején,


asszony verés, káromkodás a szülőkkel, valaki becstelenítése, kibeszélés a személy háta mögött, fogyatékos gúnyolása, rosszakarás másnak

2010. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
állatbántalmazás. A legapróbbtól (béka halálra kínzása) a legkomolyabbig (macska, kutya verése, éheztetése)
2010. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!