Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar földön, Pozsonytól...

Magyar földön, Pozsonytól 40km-re lenne segédmunka, úgy hogy a magyar településről utaznánk be Pozsonyba minden nap. Borsodból mennék a határ mellé szállásra. A többi ez alatt. Kérdésem hogy megérné-e ez?

Figyelt kérdés
Segédmunka, légtechnikai vagy pedig ács egy gyárban alvállalkozó által. Borsodból 4 órás oda út hét elején, 8 órázás Hétfőtől- Péntekig. 650 majd 850es órabérért. Kérdem én megérné -e ez? Se kutyám se macskám, pályakezdő vagyok érettségivel. Hozzáteszem bejelentett munka, napi egyszeri étkezés és az uti költségeket állják heti fizetéssel. Minden hozzászólást várok, negatív, pozitív, fika nem fika. Előre is köszi.

2013. okt. 8. 20:37
 1/2 anonim válasza:

Én elvállalnám a helyedben, ha mindez tényleg igaz amit leírtál. De mindenképp próbáld meg kideríteni, hogy tényleg be vagy-e jelentve.

Egyébként mit veszthetsz? Ha nem tetszik otthagyod és kész. Minden tapasztalat hasznos lehet a későbbiekben :-) Én nagyon örülnék egy 650-es fizunak, tanárként Szlovákiában nem keresek annyit, 15 év után :-(


Írd majd meg, hogy döntöttél és hogy tetszik-e :-)


Ja, és tanulj meg pár alap szavat szlovákul :-)


Dobrý deň! - Dobrí gyeny! - Jó napot! :-)

2013. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A sulit hagynám ott ezért, érettségi utáni képzésben veszek részt perpillanat idegenvezetői szakmán ennyi amit veszíthetek. Viszont nagyon nehéz az iskola és pénz sem származik belőle, sőt pénzt kell belefektetni keményen ha te ezzel elakarsz helyezkdeni. Ezért álltam neki a munka keresésnek. Pár hét múlva szerintem neki látok, csak még be kell szereznem a munkás ruhát meg pár dolgot ami ehhez kelleni fog nekem. Megírom mindenképp és köszönöm a bíztatást. Szlovák nyelven is rajta vagyok szókincs bővítésképpen : )
2013. okt. 10. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!