Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MI VAN VELEM? Valami furcsaság...

MI VAN VELEM? Valami furcsaság van, meglátom vagy álmodom a jövőt. Mázlista, tökéletes vagyok! MI van velem?

Figyelt kérdés

Kicsit fura amit írok.Ez igaz,velem valami furcsa van.....

nagyon sokszor meglátom a jövőt.Csak úgy látom meg ha nem gondolok arra,hogy meglátom.Tehát ha csak gondolkozok(bármin)Valami történik,és amire gondoltam(nem mindig) megtörténik.Ezek történtek:bementem a templomba(sokan voltak)és elestem.Nagyon ciki volt nekem,mert mindenki látott.Magamban azt kívántam:Bárcsak valaki más elesne,és akkor rajta nevetnének az embere.és ebben a pillanatban a mellettem álló öregasszony összeesett.később kiderült,hogy a nyakában elszorult egy ér mikor oldalra nézett.

Meg egyszer mentem a suli discoba,büfésnek(ahova csak kiválasztott emberek mehetnek)és azt gondoltam(mert a többi büfést nem ismertem)Bárcsak a barátnőm is eljöhetne büfésnek,és erre ki jött? Hát a barátnőm!

szerelmes vagyok egy srácba,s láttam a gondolataimba,hogy találkozok vele,és meg is történt!(ez sokszor volt)

megláttam azt is amikor új osztálytárs jön a suliba!


2009. nov. 9. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló képességem. Nekem ez nem újdonság. Vagyunk egy páran hidd el. Se mázlista se tökéletes.
2009. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon csodás megtapasztalások ezek, légy hálás érte!

Tudom, sokan furcsán néznek az emberekre mikor mesél ezekről a dolgokról (ha egyáltalán el meri mondani), de nem kell foglalkozni a negatív véleményekkel.

Figyeld meg, ha tudatosan hallgatsz a megérzéseidre, még több és érdekesebb dologban lesz részed.

Persze jó levédeni magad, mert olyat is láthatsz amit esetleg nem bírsz feldolgozni ( pl. egy ismerős halála stb.), ezek kivédése érdekében mondhatod a tudatalattidnak, hogy nyitott vagy és kész vagy megtapasztalni, látni dolgokat amik számodra jók és amit be tudsz fogadni.

Ezáltal lezárod magadban a negatív képeket és csak olyat látsz, érzel ami számodra jó, ami segíti a fejlődésed.

Ez egy varázslatos utazás, légy hálás, hogy ilyen nyitott a harmadik szemed, valami célod biztos van ezzel és ha kész leszel rá, úgyis megtudod mi az.

Kívánok neked hasonlóan szép megtapasztalásokat!

2009. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi :D
2009. nov. 9. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez van,de azt hittem hülye vagyok! :)

Nem rendszeres,de előfordul!

Pl:

Páromnak hétvégén be kellett adnia egy elég nehéz házit!(fősuli)szólt is, hogy ha szombat reggel haza ér akkor azonnal neki áll tanulni mert behívhatják szombat estére is ha kell a melós!Én mondtam neki, hogy az lenne fasza ha behívnák délutánra és akkor vagy alvás vagy tanulás!Volt egy megérzésem!

Reggel jön haza és tiszta ideg, kérdem mi van, erre ő:

Behívtak délutánra, pedig ez még soha nem fordult velem elő!

El voltam hülve!:)

Van még sok ilyen sztorim, de ez volt mostanában!

Én sem tudom hogy mi ez, de tuti nem véletlen!!!

2009. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de jó,hogy nem vok egyedül
2009. nov. 9. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Már írtam párszor:

VASSY, VASSY, VASSY, VASSY, VASSY!


Mindent kiderít!


Amúgy a jövőt ismered és a múltat nem? Többször volt már a kérdés.

2009. nov. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van egy köny The Secret(Rhonda Byrne), filmbe is van. Ha jól tudom 2006-os film. Nagyon érdekes én láttam és olvastam, többször meg kellet néznem, hogy eltudjam fogadni h vagy ilyen. Elmondják a filmbe, hogyan kell gondolkozni az életről. És ez pont olyan, ahogy te gondolkozol. Nekem bevállt és már több mint 1 éve így élek. Ajánlom mindenkinek :)
2009. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!