Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abba kell hagynom a gyúrást 1...

Abba kell hagynom a gyúrást 1 hónapra (help) valaki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 2 hónapja gyúrok folyamatosan, és nem sokára dolgozni fogok, így még nem lesz fizum, csak jövő hónapba. Aztán minden pénzemre szükségem lesz ebbe a hónapba, és nem fogok tudni bérletet venni sajnos.


Itthon szeretnék addig edzeni ameddig csak lehet, de semmi ötletem nincs hogyan lehetne. Súlyzóim nincsenek itthon.


2 hónap alatt felmentem 73kgról 80ra tisztán, 182cm vagyok.

a testzsírszázalékom 5%. nagyon jól érzem magam a terembe, és csinálni akarom. de sajnos ez a hónap így jött ki.


tudna valaki olyan edzéseket mondani amivel megtudom mozgatni magam? vajon nagy lesz a visszaesés?


szeretnék természetesen mindent edzeni, (váll,mell,tricepsz,bicepsz,has,hát,láb,csuklya, stb.)


nagyon fontos lenne, ha van valami jó itthoni, esetleg saját testsúlyos edzés:) nagyon örülnék neki. köszönöm:)



2013. okt. 9. 21:46
 1/1 anonim válasza:

Itt tudsz nézni feladatokat.Vannak otthoni edzések is.

[link]

2013. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!