Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnék jobban tanulni...

Hogyan tudnék jobban tanulni vagy jobban megjegyezni dolgokat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetséges az hogy jobban meg tanuljam egyes dolgokat illetve megjegyezni itt gondolok pl.: Tételek, tanulmány stb... Hogy ezt lehet e valami ön hipnózissal vagy agykontroll? vagy hogyan tudok egyes dolgokat be folyásolni.


(Megkérek minden olyan embert aki nem oda illő meg jegyzései vannak azok ne írjanak, én olyanok válaszát várom aki tudnak ebben segíteni. Hiszen azért jön fel erre az oldalra hogy segítséget kapjon a válaszára és megértő emberek re találjanak.)



2012. ápr. 19. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Próbálkozhatsz agykontrollal, hipnózissal is, de ha az agyad blokkolva van, akkor ezek sem fognak segíteni!...


Az agyműködést jelentősen javítja az OMEGA3 olaj (hidegtengeri halolaj) fogyasztása, napi 1200mg mennyiségben...


Én a gyerekeimnek SZÓJALECITIN kapszulát adtam (napi 1200mg mennyiségben) és ettől látványosan javult az agyműködésük!!!

Előtte nagyon nehezen tanultak meg verseket, hosszabb szövegeket, nehezen ment a tanulás, memorizálás...

A szójalecitin kapszula szedése után 1-2 hónap múlva elképesztősen gyorsan kezdtek tanulni, azóta nem gond a verstanulás, memorizálás!...


A Szójalecitin kapszula mellett jó hatású lehet még az OMEGA3 kapszula, a GINKGO BILOBA kapszula szedése is, ezek mind az agyműködést serkentik!...


Amúgy a Szójalecitin, Omega3, Ginkgo Biloba kapszulákat sok egyetemista szedi vizsgák idején!... :-))


***************


Vedd figyelembe, hogy ezeket a táplálékkiegészítőket rendszeresen és hosszabb ideig kell szedni, hogy érzékelhető hatást érj el, vagyis legalább 1-3 hónap kell, mire a hatásukat érzékeled (ennyi idő alatt fejti ki a hatóanyag a hatást a szervezetedben).

2012. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

hagyjuk már az agykontrollt...

gyakorlással tudsz memorizálni. a legjobb módszer, ha valamit tudsz párosítani hozzá

2012. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2/2-es Légyszíves magyarázd el bővebben ha megkérhetlek. Mire gondolsz?
2012. ápr. 19. 09:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy, hogy nyugodt vagy.

Ha ezer más gond van a fejedben, akkor nem tudsz odafigyelni.

Én legalább is nem tudok, a tanuláshoz nyugalom kell.

Ja, és még egy tanács: ne egyél sok gyorsan felszívódó szénhidrátot.

Az enyém az más eset, mert én a sok szénhidr.-tól kövér is voltam, de amikor abbahagytam a fehér kenyeret, tésztát, krumplit, nem beszélve a csipszről, meg a kekszekről, cukorról, nemcsak, hogy lefogytam, de az agyam is ezerszer gyorsabban forog, és sokkal jobban tudok tanulni, gondolkodni.

Nyugodj le, és egyél egészségesen.

A "csokitól jobban tanulsz" mesebeszéd, feldob, aztán halál álmos leszel.

Szerintem ez a kettő működik.

Az egészséges kaja az agyadnak is jó.

2012. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Meg az egészséges életmóddal kapcsolatos tanácsokat de én inkább arra lennék kíváncsi hogyan lehet más dolgokkal nem ilyen táplálási dolgokra gondoltam. De azért köszönöm a megértő aranyos embereknek a szavait segítség nyújtását is.


Nem szeretnék senkinek semmi féle sértő szavakat mondani de légyszíves olvassátok el a kérdésemet ha lehet.

2012. ápr. 19. 10:01
 6/12 anonim ***** válasza:

A tanulást trükkje a tanulás.

Ha rendszeresen sokat tanulsz egy idő után több dolgot jegyzel meg. Én elkezdtem informatikát tanulni 4 éve. Teljesen egyedül suli nélkül. Az elején nagyon nehéz volt felfogni mindent. Most ha elolvasok egy oldalt egyszer akkor a 80%-a simán megvan.

2012. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ragaszd ki a tanuladno szöveget, olyan helyre ahol sokat elmész pl wc-be és mikor ott vagy akkor olvasd át
2012. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most őszinte leszek ! Amit az első írt az egy nagy hülyeség.


"Próbálkozhatsz agykontrollal, hipnózissal "


Ezeket az elnyomott emlékek feltárására használják, semmi köze a tanuláshoz :D


" SZÓJALECITIN kapszulát adtam (napi 1200mg mennyiségben"


Semmit sem ér ! Sőt inkább elhülyűl tőle az ember, tompítja az agyat aginkgobiloba sem ér lótúrót sem, ellenben nagyon drága.


A többi azért tud jól tanulni mert a szakmai nyelvet megértették. Mindenki máshogyan tanul jól, neked a saját utadat kell kijárni.

2012. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az utolsó teljesen belegázolt a lelkivilágomba, már kezdtem megvilágosodni... mert nekem is kellene valami csodaszer mostanában, hogy gyorsabban felfogjak azagyammal dolgokat :D
2012. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Agykontroll! Sokkal hamarabb megjegyzek mindent. Nekem elég jó képi memóriám van, az agykontroll ezt segíti előhozni, élesíteni. Régebben segített a három ujj technika is. Egyébként a villámolvasás is jó azt mondják, de nekem ahhoz nem volt türelmem.
2012. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!