Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani, CSAK koreai...

Tudnátok mondani, CSAK koreai sorozatokat, amik indavideon is fent van?

Figyelt kérdés
Már mindenhol kerestem koreai sorozatokat, de nem találtam, ezért fordultam ide, segítség képp...Japán sorozatokat is néztem már, de azok nem jönnek be...Eddig csak egy koreai sorozatot láttam, az ia a You're beautiful, személyes kedvencem lett, és már ez a műfaj is tetszeni kezdett, az anime mellett...Ha tudtok mondani CSAK koreai sorozatot, akkor légyszíves, kérlek írd le :DD előre is köszönöm:DD
2013. okt. 12. 15:30
 1/9 anonim válasza:
Playfull kiss :) ez biztos fent van :) feliratos :) van neki folytatása is amik ilyen 10-15 perces kis részek de azok elvileg már nincsenek fent indavideón. Jó szórakozást! :D
2013. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :Đ *-* már nézem is !
2013. okt. 13. 16:03
 3/9 anonim válasza:
Csak olyan jó ami fent van online? Mert én tudok jókat, nem egyet láttam már de nincsenek fent sehol magyar felirattal..lekell tölteni.
2013. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, igazából nem muszáj pont online-at, letöltöm én szívesen, csak magyar legyen:D meg igazából lehet más oldalakon is, csak azt megtaláljam, angol oldalt nem vállalok xd köszi hogy írtál:Đ
2013. okt. 20. 14:53
 5/9 anonim válasza:

Feliratok magyar oldalakon vannak (pl. ázsia ékkövei)

De a videók hozzá mind angol oldalon vannak..legalábbis a torrentek biztosan mert én azt töltök, de ha nemtudsz torrentezni akkor nincs tippem olyan oldalt nem ismerek amiről csak simán lelehet tölteni de biztos van. Csak külön kell letölteni a feliratot és a videót és utána összerakni.


És itt egy pár példa^^

Ezek szerintem hasonlítanak a You're Beautiful-hoz

-To the Beautiful You: iskolai, lány fiúnak öltözik...

-The Painter of the Wind: történelmi, lány fiúnak öltözik, hogy festő lehessen a bátyja helyett..

-SungKyunKwan Scandal: történelmi, lány fiúnak öltözik, hogy a SungKyungKwan egyetemen tanulhasson..

....

-Faith: történelmi, a mai világból egy doktornő átkerül a múltba..

- Bad Guy: bosszúálós..

-Goong: egy egyszerű lányból lesz hercegnő..

-Gu Family Book: félvér gumihó próbálkozása, hogy ember legyen és beleszeret egy ember lányba..

-I'll Teach You Love: egy randi tanácsadó szolgálat egyik ügyfelének próbálkozásai..

-Love Rain: ugyan az a főszereplő mint a You're Beautiful-ba..

-My Princess: egy egyszerű lányból hercegnő lesz..

-Queen Inhyun's Man: a múlból egy hivatalnok a mai világba kerül..

-Secret Garden: test cserés

-Shark: bosszúálós

-Spy Myung Wol: egy észak koreai kém küldetése, hogy északra vigyen egy híres déli sztárt, akibe persze beleszeret..

-The Moon That Embraces the Sun: történelmi, egy király és egy sámán szerelme, aki nem emlékszik gyerekkorára amikor majdnem koronahercegnő lett..

-The Rooftop Prince: Egy koronaherceg és három segítője átkerül a mai világba, egy tetőtéri lakásba aminek a ház tulajdonos annyira nem örül..


Ennyi jutott most eszembe, torrentes letöltési lehetőséget tudok adni ha érdekel, és mindehez van végig magyar felirat.

2013. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Húha, köszönöm:D szépen:DD
2013. okt. 30. 09:35
 7/9 anonim válasza:

Szia! Sajnos a legtöbbet le kell tölteni, de most már egyre nagyobb az érdeklődés a koreai doramák iránt, ezért szerencsénkre időről időre egyre több kerül fel.

Tudom ajánlani neked a Boys Over Flowers-t, a japán Hana Yori Dango koreai változata, én nagyon szeretem. Ne hagyd ki a Master's Sun-t sem, ez egy friss 2013-as sorozat, vígjáték-horror, de a dráma sem marad el belőle. Nemrég fejeztem be a Panda and Hedgehog-ot, egyik Super Junior tag játssza a főszerepet, nem tudom, mond-e ez a k-pop banda neked valamit.:) Valamint a Secret Love-ot is töltik fel, ha jól láttam, ez is egy új sorozat!!

2013. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Juj koszii!:D<3 bocsanat hogy ilyenkor irok vissza, reg nem voltam fent!:) koszonom az ajanlatokat, megnezem!!:D a horror johet, nekem midegy, csak legyen!:D orulok hogy hiresebb lesz a Koreai Dramak, en imadom oket!!:)

Meg egyszer koszonom!!:D Rajtuk leszek most mar!:D

2014. márc. 9. 16:32
 9/9 anonim válasza:

Szia!

School 2015 - Who are you?

Indavideón fent van 2 rész magyar felirattal^^

A sor [link] még "ropogós"

De nemsokára felrakják a 3. Részt is...

Nagyon szeretem^^ szívszorító történet :3 érdemes megnézni, csak ajánlani tudom... :3

2015. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!