Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Koreai sorozatokat tudtok...

Koreai sorozatokat tudtok mondani? Többi lent

Figyelt kérdés
Mondjatok már olyan koreai sorozatokat mikhez van magyar felirat vagy magyarul van és nem kell letölteni ahhoz hogy megnézzem . tudnátok mondani ? van ilyen egyáltalán ?
2012. okt. 5. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezeket láttam:

Playful Kiss

Dream High

You're Beautiful

Heartstrings - You've fallen for me

2012. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én ezeket láttam és mindegyik nagyom tetszett !!

Történelmi sorozatok :

Királyi ház titkai (ez az egyik kedvencem) magyar szinkronnal meg van.

Palota ékköve (magyar szinkronos)

Korona hercege (magyar felirat ,magyar szinkron)

Silla királyság ékköve (magyar szinkron)


Modern sorozatok:

Secret Garden ( magyar és angol szinkron (viki ( video megoszto)

Pasta ( angol szinkron)

Brillinat of Legacy ( angol és magyar felirat)

Nézz utána de ha szeretnéd tudok küldeni linkeket is ha ugy neked könnyebb!!!!

2012. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
indavideon sok történelmi sorozat fent van, meg a Boys Over Flowers egy darabig, de az sajnos nem egészen. én még láttam az Iris-t és a My princess-t, de ezt úgy töltötték le nekem. ^^
2012. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 wyckheee válasza:

Van modern és történelmi dorama keveredése:pl goong, faith ezeket tudom ajánlani nagyon

továbbá:playful kiss,my princess, lie to me, personal taste,marry me marry és még ehhez hasonlókat tudok ajánlani ha érdekel írj nyugodtan és tudok linket adni és olyan oldalakat ahonnan a feliratot le tudod tölteni :)

2012. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A www.viki.com-on viszonylag sok doramához tettek fel magyar feliratot, de indavideón is találni párat, pl. Boys Over Flowers, Playful Kiss, Master's Sun, Panda and Hedgehog...

valamint a www.nezzsorozatokat.hu-n megtalálod a You're Beautifult, a Secret Garden (személyes kedvencem) több oldalon is fent van. De olyan, mint pl. a Palota ékköve magyar szinkronnal is meg van, egy időben adták a tévében is, ha jól tudom. ;)

2013. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!