Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téged zavarna az ilyen?

Téged zavarna az ilyen?

Figyelt kérdés
Egy fiúról van szó. Úgy beszél, hogy pl. 'meglássuk' vagy 'tudhassák' (a tudhatJÁK helyett -.-). Egyszerűen rövid a felfogása, hússzor el kell neki magyarázni valamit amíg felfogja.. Úgy eszik mint valami sertés (és hát úgy is néz ki), semmi kulturáltság.. És pluszba még folyamatosan vihog ilyen nagyon idiótán (de tényleg..). Hát, szerintem egy visszataszító ember úgy összességében. Vagy csak túlreagálom? Nem beteg vagy ilyesmi, azt megérteném persze..
2013. okt. 13. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
annyira zavar az ilyen, hogy teljes mertekben kizarom az eletembol az IQ-ligh embereket
2013. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is szoktak zavarni a beszédhibák. Kirázz a hideg, ha azt hallom a TV-ben:

- Ad oda nekem.

..

Az is szokott zavarni, ha hallom a magyarországi magyarokat így beszélni:

- Megbeszéltem az Ernővel meg a Bélával, hogy mi legyen az Istvánnal.

2013. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát erre nem tudok mást mondani mint hogy IQ-light.. Én megpróbáltam vele kedves lenni meg viszonozni a közeledését de egyszerűen nem megy. Azt meg én is nagyon utálom mikor valaki a-t vagy az-t tesz a nevek elé, attól falra mászok -.- de azért ez a suk-sükölés is nagyon nagyon zavaró. Azért ha még valaki nem is tud mondjuk helyesen írni, mégis, magyar emberek vagyunk, magyarul beszélünk, és akkor tudjuk már a saját nyelvünket helyesen beszélni. :/
2013. okt. 13. 23:43
 4/4 A kérdező kommentje:
jah meg ilyenek hogy pl a 'szeretsz moziba járni?' helyett 'szeretEL moziba járni?' jézusom rossz leírni is nemhogy hallgatni.. xd
2013. okt. 16. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!