Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten keresnék egyetemist...

Budapesten keresnék egyetemista, vegetáriánus vagy vegán lakótársat. Nem dohányzom és alig iszom alkoholos italokat, viszont nem zavarna, ha az utóbbi kettő a jövőbeni lakótársra nem lenne igaz. Van valaki, aki szintén ilyen lakótársat keres?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is megijedne, teljesen "normális" lány vagyok. Az állatok szeretete, és az állatbántalmazás miatt döntöttem úgy, hogy lakto-vegetáriánus leszek. Azért szeretnék hasonló beállítottságú lakótársat találni, hogy együtt főzhessek, étkezhessek vele, illetve hogy valaki megértsen...
2011. júl. 23. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos még középiskolába járok egy évig, de utána épp így leszek én is :) Remélem találsz magadnak ilyen lakótársakat :)


F/18

2011. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 counter ***** válasza:
Hiippi
2013. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem vagyok Budapesten, tök jó lenne hasonló lakótárs :-)
2013. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!