Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha annyira szeret az ember...

Ha annyira szeret az ember valakit, hogy 2 év alatt sem tudta elfelejteni, pedig nem is látta őt a 2 év alatt, mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk csak együtt, de nála jobban még soha nem szerettem senkit, talán nem is fogok többé. Ő volt a mindenem, az életem értelme, a világon bármit megadtam volna érte, de a pénz miatt rengeteg veszekedés volt köztünk, mert én szegény vagyok, ő pedig egy kifejezetten gazdag családból származik. A szülei is sokat beszéltek neki, hogy hagyjon ott engem, mert nem hozzá való vagyok, a házukba még csak be sem engedtek. Később közölte a lány, hogy neki ebből elege lett, nem tudom neki megadni azt amire vágyik, keressek magamnak mást. Nem rég hallottam egy ismerősétől, hogy a szomszéd városban lakik már 2 hónapja egy nagyon szép nagy házban egy férfivel.

Nem tudom miért nem bírom őt elfelejteni, amikor csak így eldobott magától, de ott van az a sok emlék, az a sok együtt töltött idő, vagy ahogy bújt hozzám, ölelt és csókolt, nem tudom elfeledni ezeket a pillanatokat.


22/F


2013. okt. 17. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell elfelejteni, de maradjon meg csak egy szép emléknek. Kinek-kinek azz életében vannak ilyen emlékek. Utána túl kell lépni rajta, mert különben csak beleőrülni lehet. Javaslom, h addig is találj Magadnak vmilyen elfoglaltságot - sport, hobby - amíg nem leszel eléggé felkészülve arra, h egy új kapcsolatba kezdjél vkivel.

Nekem is van egy ilyen emlékem. 23 éve történt és a mai napig nem tudom Őt elfelejteni. Pedig azóta történt egy, s más velem. Megnősültem, családom lett, elváltam, új kapcsolatok. Szóval, az Élet már csak ilyen ... :)

A legjobbakat Neked!

56/F

2013. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!