Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyellnivaló?

Szerintetek szégyellnivaló?

Figyelt kérdés
Az esetek nagy részében nem hordok melltartót. nem lóg, vagy ilyesmi,push upra hál' istennek nincs szükségem, nekem meg kényelmesebb nélküle. Nem öltözködök kihívóan sem mégis vannak akik beszólnak, hogy azért szégyellhetném magam, felvehetnék egy melltartót. A vicces csak az, h általában olyan 4 hónapig jártunk már egy osztályba minden nap, mire kiszúrták. szerintetek kéne hordjak cicifixet, vagy csak az ő szájuk jár cédula nélkül?
2013. okt. 17. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hordanod kéne. Ez egy amolyan elvárás vagy hagyomány féle. Ha nem tartod be vagy megszeged, akkor kiközösítenek és kibeszélnek.
2013. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 II.Dartheon ***** válasza:

Szerintem meg nem "kéne"... ha neked így jobb, akkor úgy jobb, és kész.. amúgy meg, látszik az nagyon, hogy nincs rajtad melltartó?

Mellesleg.. ha beszólnak, és zavar, akkor vehetsz valami vékonyabb melltartót, és kész.

De mondom, ha neked anélkül kényelmesebb, ne törődj vele :)

20/f

2013. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem nagyon látszik, csak ha hideg van picit. de ott meg nincs értelme vékony meltartónak, mert úgy is fog. szivacsosat meg nem szeretnék, mert úgy a srácok matekórán a mellméretemet taglalják...az elég kellemetlen...
2013. dec. 20. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!