Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki ingatlanosnak akar...

Ha valaki ingatlanosnak akar menni milyen tantárgyat kellene felvenni faktnak és milyen főiskolára/egyetemre kellene menni?

Figyelt kérdés
10es vagyok ...nagyon sok elképzelésem nincs..ingatlanos pálya az ami most egy kicsikét megfogodt..azt olvastam hogy OKJ-s tanfolyam + főiskola kell hozzá de semmit nem tudtam meg hogy milyen tantárgy kellene hozzá meg hogy milyen fősulira mennyek.
2013. okt. 18. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg magyarul írni, mert ilyen pocsék helyesírással maximum bányásznak mehetsz, ott ugyanis nem számít.


Meglátnék egy lakáshirdetést ilyen szánalmas magyarsággal, legfeljebb felhívnám, hogy kiröhögjem, de nem tudnám komolyan venni.

2013. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!