Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Van még valaki rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van még valaki rajtam kívül olyan helyzetben, hogy a barátján kívül senkije sincs? (szóval nincsenek barátnői)

Figyelt kérdés

Nekem senkim sincs. Lehetne,mert nagyon sokan hívnak mindenfelé,de soha nem megyek sehova.A barátomnak semmi sem tetszik,ha elmennék pár lánnyal vásárolni vagy sétálni a városban,abból vita lenne.(abból nem,hogyha valaki jönne hozzám vagy fordítva,de ilyen sincs.. )Mert általában minden délután találkozok a barátommal(hétvégén). Délelőtt meg nagyon senkinek sincs kedve menni sehova.A barátomnak jó,mert a tömbházban,ahol lakik,ott vannak a barátai és délelőtt lemegy 1-2 órára,délután meg velem van.De én itt nem ismerek senkit,mert nemrég költözünk ide és itt a környéken nincsenek is velem egykorúak.

Néha kicsit hiányzik a régi életem,mert olyan sok barátnőm volt,de most már azok közül senkivel sem tartom a kapcsolatot. Van,hogy hívnak valahova(pl. bulizni) de a barátom nélkül nem mehetek(nem is szeretnék) és így nagyjából csak vele találkozok.Egy éve vagyunk együtt.


2012. okt. 7. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy h nincsenek barátnőid??? megér ennyit egy kapcsolat??
2012. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"megér ennyit egy kapcsolat??"


A barátnők többet érnek, mint egy kapcsolat, amikor együtt vagy azzal akit Teljes Szívedből Szeretsz?

Ha már mérlegelünk... persze kinek a pap...

2012. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok. Igazából nekem a barátom a legfontosabb,nem is szeretném azt,hogy reggeltől estig a barátnőimmel legyek és azt sem,hogy legjobb barátnőként tekintsenek rám,csak annyit,hogy legalább legyen akivel/akikkel legyek,hogyha unatkozok.

A barátomra is számíthatok mindenben és neki is mindent elmondhatok,mindent megbeszélhetek vele és nincsenek előtte titkaim,de azért néha úgy érzem szükségem lenne másokra is.

Mert például,hogyha elutazna valahova egy hétre,egész nap itthon ülnék és nem csinálnék semmit.

2012. okt. 7. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:

velem volt, olyan, hogy nem nagyon voltak barátaim, így a fiúmnak a haverjaival mentünk ide-oda. aztán más okból kifolyólag szakítottam vele(az is mondta, hogy utána nem lesz semmilyen életem->az idei nyaramat végig buliztam, pasiztam a barátnőimmel(!)erről ennyit. amúgy én se mehettem nagyon el nélküle, igaz nem is hívtak, de volt, hogy megtiltotta, hogy osztálykirándulásra menjek).


szóval nem ér ennyit egy fiú se. senkid ő ahhoz, hogy megszabja, hogy hová mehetsz a szabadidődben. ha meg a bizalmatlanság miatt nem enged el bulizni, az már régen rossz.

2012. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vita lenne abból, ha a barátnőiddel lennél? Ez az a kapcsolat, amiben egy napig nem maradnék.
2012. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy faluban élek, az itteni barátnőimmel összevesztem, mert irigyek voltak, maguk arcára akartak formálni (ribanccá). Barátommal csak hétvégén tudunk találkozni. Szóval ahol én lakok, itt nincsenek barátnőim, nem is hiányoznak. Hétköznap a suliban találkozok a barátaimmal. Barátom is ismeri őket, jól kijön velük. Én is ismerem a barátait, én is jól kijövök velük. Tehát ha azt nézzük, hétvégén én se tudok találkozni barátokkal, nyáron is így volt, mert a barátaim nem laknak a közelemben. Persze megbeszéltük, hogy találkozzunk, csak nehezen jött össze, mert mindenki nyaralt meg ilyesmik.
2012. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát bocs, de én nem vagyok annyira hülye, hogy belemenjek (vagy benne maradjak) egy ilyen szar kapcsolatban. Mi az, hogy nem tetszene neki, ha másokkal lennél?

Jézusom. Ha nem éreznéd magad szarul, akkor fel sem tetted volna a kérdést.

Talán hagyd ott ezt a hülyét, és keress egy ÉRTELMES embert. Érdekes módon én meg tudom találni az egyensúlyt a párom é a barátaim között. Sőt, mivel a párom egy értelmes, kedves, szerethető ember így be tudom vonni a saját társaságomba. És én is szívesen vagyok az ő barátaival.

2012. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Muszáj, hogy legyenek barátnőid, mert egy lány véleménye, tanácsa teljesen más, mint a barátodé. Kellenek legjobb barátnők, akiknek elmesélheted a bajaidat, ez nem ugyanolyan! Ha meg a pasidnak nem tetszik, hogy rajta kívül mással is találkozol, hagyd ott! Ez hosszútávon tönkreteheti a kapcsolatot!
2012. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!