Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap nikotinmérgezésem volt?

Tegnap nikotinmérgezésem volt?

Figyelt kérdés
Csak 3 szál cigit szívtam el egyhuzamban, úgy éreztem jól esik, de az utolsót már egy kicsit erőltettem.Azután nagyon rosszul éreztem magam, fájt a fejem, szédültem.Pár perc múlva hasmenésem lett, alig álltam fel a wc-ről már hánynom kellett és izzadtam is.Szerencsére picit ledőltem, és kb.fél óra múlva már jobban éreztem magam.Többet soha nem csinálok ilyent, de mi volt ez?Nikotinmérgezés?Erős cigaretta volt.

2013. okt. 19. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A tüneteid alapján az lehetett, főleg ha korábban nem dohányoztál. Ez a gyerekeknél szokott tipikusan így előfordulni, amikor kipróbálják apu cigijét...Én is így kezdetem, nem érdemes próbálkozni, még kíváncsiságból sem. :-D
2013. okt. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elkaptal egy hanyos fosos virust amugy meg jobulast
2017. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!