Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 100 kalória egy napra nagyon...

100 kalória egy napra nagyon kevés? Milyen következményei lehetnek? Vagy annak ha csak 500 kalóriát eszek egy nap?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartalékolni fog a szervezeted, székrekedés, később hízás, ha mégis el kezdesz enni, vagy anorexiás leszel ha nem kezdesz el enni. Nincs értelme.
2013. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

idiótásag

100 kalóriás fogyókúrát kórházban szoktak alkalmazni az ilyen 300 kilós bálnáknak..

egy ember egy nap egyen meg legalább 1500 kalóriát!

fogyni nem úgy kell, hogy megvonod magadtól az ételt, az energitá, hanem úgy, hogy a bevitt energiát hasznosítod, vagyis sportolsz!

2013. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én pont ezt csináltam a nyáron. Nagyon keveset ettem, volt, hogy egy nap meg se ettem a 100 kalóriát, valamikor viszont azért meg volt az 500, de annál több nem nagyon volt. Tény, hogy sokat fogytam vele (13 kilót), de már jönnek is vissza... szóval nem is egészséges, meg nem is tartós!
2013. nov. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Es egyebkent az nem fogyas, hanem sorvadas

mert gondolom amellett, hogy nem eszel semmit, gondolom nem jarsz el sportolni, nem mozgatod at az izmaid... ha ezt tenned, nem birnad kaja nelkul..

es a szervezet ha szuksege van, akkor elsokent a nem hasznalt izmokat bontja le, es csak utana a zsirt... vagyis lehet, hogy a merleg kevesebbet utat, de ez meg nem jelent feltetlenul jot..

2013. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!