Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megtudja mondani, hogy...

Valaki megtudja mondani, hogy miért van az hogy kiütések jönnek rám, meg piros lesz a szemem akkor amikor találkozom a barátommal. Ez miután találkozunk másnap vagy 2 nap múlva jön ki?

Figyelt kérdés
Komoly választ várok, nem bunkót.
2013. okt. 22. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

valamilyen allergiára tippelek

ez a barátod a pasid? csak az érintkezés típusa miatt kérdem..

2013. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon izgulsz és emiatt leszel kiütéses:)
2013. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen a barátom
2013. okt. 22. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

és mióta van ez a barátod? esetleg korábbi pasiknál is volt ilyen? vagy ennél a pasinál régebben is volt ez a reakció?


én továbbra is valamiféle allergiára tippelek..


esetleg arcszőrzete van a barátodnak? vagy valamilyen anyag az arcán.. tudomisén mi.. arcszesz vagy smink:D

esetleg dohányzik a barátod? Te?

2013. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem dohányzunk, 17 éves vagyok ő meg 18. amióta vele vagyok ezek a tünetek jönnek ki. használ parfümöt de nem hiszem hogy ez lehetne a gond.
2013. okt. 22. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:

és a kiütések melyik testrészen vannak?


próbálj ki pár dolgot, persze beszéld meg vele is, hogy kísérletezés van

egyelőre most csak az jut eszembe, hogy kérd el egy pólóját, és amikor biztos, hogy nem fogsz tünetet produkálni (ha pl találkozás alkalmával adta oda, akkor utána várj 2 napot, amíg a találka okozta tünetek lemennek), és utána simítsd magadhoz a ruhadarbot, aludj vele meg mittomén... végeredményben elég romantikus meg ilyesmi a másik szaga, úgyhogy szerintem nem fog problémát okozni:D csak hogy az öblítőjük le legyen tesztelve:D


esetleg smacimentes találka is kipróbálható lenne...

meg azért a parfűmöt is próbáld ki

több ötletem jelenleg nincs

2013. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és az ötleteket!:)
2013. okt. 22. 22:32
 8/8 anonim válasza:
Allergiás vagy rá :D
2014. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!