Mi kell a koliba?

Figyelt kérdés
Bármi ami eszetekbe jut, ami tapasztalataitok szerint elengedhetetlenül szükséges. Bármi.

2013. okt. 22. 22:14
 1/6 anonim válasza:

Fogkrém, fogkefe, tusfürdő, sampon, ágyneműhuzat, köntös, papucs, törölköző, lepedő, illatszerek, szerintem ezek a legfontosabbak tisztálkodás szempontjából.

Amikor én fősulis koleszban laktam, vittem magammal mikrót, melegszendvicssütőt, rezsót, vittem a számítógépemet, LCD tv-t. Ilyesmiket amikre nekem szükségem volt:) Ez tőled függ, hogy neked mik elengedhetetlen dolgok/szükségesek a számodra:)

2013. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
96%
MINDEN amit otthon használsz!
2013. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

én 2 börönddel jöttem, mert azt hittem, kelleni fog minden, aztán az egyikbe csak bepakoltam, és haza kéne vinnem már.


Sok felesleges dolgot hoztam be.


Tisztálkodószerek + ágyneműhuzat, lepedő. Ruhák, semmi más.


Papucsból jó ha kettő van meg a cipőből is. Egyik azért fontos mert fürdeni jó a strandpapucs, közlekedni meg a sima.

2013. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 es te az egész házat vitted ? Na és hova fért volna be ennyi cuc amit leírtál ugyan kérlek kamú az egész. Ágynemüt is ott adnak voltam én is koleszos 10 évig
2013. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Úgy hogy " diák szálloda" volt. Ne úgy képzeld el, mint egy sima kollis szoba.. Minden szobához külön wc fürdőszoba társult, tehát hidd el befertek a cuccaim, nem kell egyből meghazudtolni.:)
2013. nov. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó drága kollégiumi dija lehet mert ahol én voltam 4 ágy 2 bal 2 jobb oldalon középen asztal kint a szoba elöterébe beépitet szekrény aból nyilot még a fürdöszoba. Akkor te luxus kolligumba jársz értem
2013. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!