Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki vagyok?

Szerintetek is ciki vagyok?

Figyelt kérdés

Oké,mások szerint ciki vagyok meg régimódi.

Szeretek színházba járni,olvasni,rajzolni,szeretem a történelmet,4-es az átlagom,nem szoktam hallgatni a mostani "modern" zenéket,inkább a klasszikusabbakat (nem azt mondtam,hogy nem szeretem,csak nem az én ízlésem)

Nem szeretem az olyan embereket akik mindenből hülyeséget csinálnak... (mások meg ezt szeretik...)


Hát azt hiszem ennyi...

Léci segítsetek megőrjít a mások véleménye!

13/L



2013. okt. 22. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy ciki:)

Ha nem lennél ilyen fiatal rádhajtanék:D

2013. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, és én is 13 vagyok xDD. Amúgy ez egyáltalán nem ciki, én is ilyen vagyok, de minden modern zenét meghallgatok, hogy tudjam, tényleg lókaki-e. :)
2013. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
XD Mintha engem írtál volna le. Pont ilyen vagyok. 13/F XD
2013. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Végre valaki aki hasonlít rám! Animét ismered? 15/L
2013. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy ciki!:) Sőt, szerintem ez így a 'helyes'. :) Ne foglalkozz mások véleményével. :) Előző, én szeretem az animéket!:) 15/L
2013. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki! Örülj neki, hogy ilyen vagy legalább nem vagy az átlag csaj.:D Én szeretem a komoly zenét(nem az a mozart félét) szeretem a horrort, az ilyen kicsit elvont dolgokat, loli ruhát, animét, a japán meg koreai cuccokat, mangát olvasok, hatsune mikut hallgatok, szóval ne foglalkozz mások véleményével, ismerkedj, barátkozz hasonló érdeklődésű emberekkel :)

13/L

2013. nov. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2013. nov. 9. 20:29
 8/9 Csáti Réka válasza:
Nem ciki vagy, hanem egyedi. Csak azért mondják rád, h ciki vagy, mert féltékenyek, h nekik nincs saját stílusuk. Szerintem tök jó, h nem olyan sablon vagy, mint a többiek :)A 4es átlag is tök jó, mert így több helyre tudsz menni, mármint továbbtanulás szempontjából. :)
2014. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ, most már tényleg megnyugodtam.
2014. jan. 26. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!