Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon ciki dolog történt velem?

Nagyon ciki dolog történt velem?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy ma este taliztam egy nővel és csókoloztunk, nagyon felizgatott, és nekem felállt a lompos, és mikor szét váltunk, annyira kellett, hogy kénytelen voltam kiverni. El is végeztem a dolgom, de akkor vettem észre hogy pont fölöttem van egy biztonsági kamera, és pont oda néz ahol csináltam a dolgom :( és a legrosszabb, hogy tök világos volt! szerintetek vissza fogják nézni az anyagod? És meg is büntethetnek ?
2013. okt. 15. 00:05
 1/6 anonim válasza:
maximum jót nevetnek akik megnézik de bajod nem lesz belöle
2013. okt. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rá se ránts! :)
2013. okt. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
a netre feltöltik a videot,viláhírű leszel.azt elárulod hogy hol történt?mert a wécét nem szokás kamerázni.
2013. okt. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Közterületen ilyet csinálni szabályellenes. Ha feljelentenek fizetsz szépen.
2013. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
fent leszel a neten, te balek!
2013. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem történik eset akkor leszarják 1-2 hét mulva törlik. Szerinted ki az a hülye aki 0-24 órában nézi a semmit. Ha betörés vagy ilyesmi van akkor veszik elő. Na meg szerinted honnan tudnák kivagy? Kirakják a képed a híradóba, hogy kiverted nyilvánosan?
2013. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!