Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a mai...

Mi a véleményetek erről a mai rohanó undoritó vad világrol?

Figyelt kérdés
Beszélgettem a mamámal. 75 éves azt mondta hogy régen (80-as 90-es évek) nem volt ilyen rohanó világ. Réggen sokkal jobban megtudtak élni az emberek mint most. Ugy gondolja a mai világ az nagyon vad. Még sirt is egyszer hogy vissza mennyen az időben, vagyis a jóvilágban. Teljesen egyetértek vele én egyszerűen gyülölöm ezt a Qrva világot. Az emberek csak rohannak. Semmire sincs idejük. A Mamám szerint az emberek is undokok lettek és őrültek. A mai embereknek a száját másodpercenként hagyják el trágár,csúnya szók.Pedig még csak 20 éves gyerek vagyok,előttem lenne az élet demár qurvára bánnom hogy nem legalább 75 évvel ezelőtt születtem. Tisztára irigykedem a mamámra neki szép élete volt azokban az időkben. De nekem nem valoszínű hogy lesz is ilyen szar világban. Szerintem az állatok is többet törödnek egymással mint a mai emberek. BORZALOM. Mi lesz veled emberiség? Néha ugy gondolom sokkal jobb lenne a világnak ha az emberiség eltünne a föld szinéről. Az állatok éljenek itt boldogan ezen a földön. Ők biztos nem tennék tönkre ezt a földet mint mi.
2013. okt. 23. 08:36
 1/2 anonim válasza:
Én megvagyok ezzel a világgal, de vannak szörnyűségek ..
2013. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Változik a világ, mindig is voltak jobb és rosszabb időszakok. Még a mamád idejében is voltak rossz dolgok. Nem azon kéne rágódni hogy "Jajj Istenem, milyen ez a világ!" meg hogy "Bezzeg az én időmben!" Az a múlt, és nem azzal kéne foglalkozni hogy mi volt hanem hogy a mostanit milyenre formáljuk.
2013. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!