Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok néha egy...

Ti is szoktatok néha egy "tökéletes világról" álmodozni?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok ennyire idióta? Olyanra gondolok, ahol nincs rasszizmus, nincs bűnözés, nincsenek előítéletek, nincs környezetszennyezés stb. stb. Tudom, hogy annak a valószínűsége, hogy ez megvalósul valahol 0% és 0,000001% között mozog de azért néha olyan jó belegondolni.

2013. okt. 23. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Megvalósulhatna, ha az emberiség nem lenne mókuskerékbe kényszerítve. Sajnos mindenki a saját apró problémáira koncentrál, és nem a globális problémákra.


Viszont ha egyszer elindulna egy kis csoport, amely folyamatosan bővítené magát, és ügyelne a ,,tökéletes világszemlélet" megtartására, akkor az esély máris 1% :)

2013. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak közben azon gondolkotam, hogy ez azért is nagyon nehéz, mert nem biztos, hogy mindenki ezt akarja. Viszont ha rájuk erőltetnék ezt a tökéletes világ izémizét, akkor meg már megint csak nem lenne tökéletes. Bonyolult :D
2013. okt. 23. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
néha? mindig.
2013. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!