Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel (én 16 ő 14) Az elmúlt hónapban többször is otthagyott, de mindig kibékültünk! Szerethet még? Esetleg valami ötlet? Nagyon Rosszul esik és a napjaim is rosszabbak! :/

Figyelt kérdés
Segítsetek kitalálni valamit :(
2008. nov. 27. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj nekem privit, aztán megadom az msn címem, elmondod a dolgokat részletesebben, és akkor kitalálunk vmit:)
2008. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem más hapsi is van a dologban, vagy egyszerűen csak unja az együttlétet veled. lehet azért békül ki veled mert olyat adsz meg neki amit a másik nem. és élvezi a helyzetet.
2008. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
szerintem a lányok a kapcsolat elején többször is el tudnak bizonytalanodni és időt kérnek stb. én is csináltam ilyen a barátommal az elején, de már 3 éve együtt vagyunk. szóval tényleg lehet, hogy fél lekötni magát. az is lehet, hogy nem tetszel neki igazán, de tudja, hogy akárhányszor megteheti ezt veled és így mindig van valakije. nagyon keveset tudunk rólatok, nagyon fiatalok is vagytok mindketten. nehéz jó választ adni. beszélgess vele erről, hogy miért hagy téged ott ennyiszer, mondd el, hogy a te érzéseiddel sem lehet csak úgy játszani. kérdezz rá, hogy van-e valamilyen ptoblémája a kapcsolatotokban. pl. lehet, hogy úgy érzi túl sokat vagytok együtt, nincs elég magánélete. bírd rá egy alapos beszélgetésre és ha nem lesz őszinte veled és nem tudja mivel indokolni viselkedését, akkor vigyázz magadra, hogy ne te legyél az a fiú, akivel mindent megtehet.
2008. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsi még és gyerekes. Ilyen korban mind ezt csinálják. Maguk sem tudják mit akarnak.

Kezdj egy min. veled egyidős lánnyal.

Bocs, ha kissé durva voltam, de ez az igazság.

2008. nov. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Mire felnőtt leszel lesz "valami ötleted " saját magadnak. Ne haragudj de még annyira gyerekek vagytok hogy mással kellene törődnötök.
2013. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!