Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegények vagy gazdagok...

MuSky kérdése:

Szegények vagy gazdagok lottóznak inkább?

Figyelt kérdés

Lottó,tippmix,egyéb fogadások.

Milyen társadalmi/szociális osztályba tartozók körében a legnépszerűbb?



2013. okt. 23. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Szinte mindenki játszik valamit, valaki meg facebook függő. Ha nem megy senkinek és semminek a rovására, akkor csak játék, ha a játékszenvedélyre felfigyel az ember környezete és problémák lesznek belőle, akkor mentális betegség, függőség, amivel orvoshoz kell fordulni. De ennek a fokát legkésőbb a beteg fogja észrevenni, mint az alkoholista.
2013. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ezzel egyet értek, de nem ezt kérdeztem.
2013. okt. 23. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mégegyszer. Mindenki! Ha szegény, amennyi pénze van, ha gazdag, amennyit akar.
2013. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lottózóban dolgozók sem látnak bele az ügyfél "pénztárcájába", tehát nyilván nem tudja megállapítani, hogy szegény, vagy gazdag a kuncsaft. Véleményem szerint az igazi gazdagok nem lottóznak, nekik van más "biztos" bevételi forrásuk a nagy pénzekre. A túl szegény sem, hiszen örül ha kiflit vesz egy nap, 6 db-ot...
2013. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jó de biztos készült már felmérés.

feltételezem a szerencsejáték zrt-nek is érdemes tudnia,hogy kik a célcsoportja és úgy specializálni a reklámokat ,hogy kiket akarnak meg szólítani vele.

szóval valami piackutatás arról,hogy ki az átlagos lottózó.

a lottózó alatt azt értem,hogy olyan aki rendszeresen veszi.

2013. okt. 24. 00:14
 6/7 anonim ***** válasza:
A szegények, akik nem látnak más esélyt, hogy meggazdagodjanak és nem tudják, hogy mennyire esélytelen megnyerni egy normális nyereményt.
2013. okt. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Tippmixelek, de nem játszom meg, csak kíváncsiságból.

Nem vagyok eladósodott szegény, nem vagyok gazdag sem.

Néha előfordult, hogy megjátszottam, főleg közép iskolás koromba.

TippMix -ben 2 módon lehet játszani,

- óvatosan, mikor csak 4-5 olyanra teszel, aminek esélye nagyobb mint 80% (ezek 1.5 ODDS alattiak általában), ezzel 2× -es a nyeremény, tehát ráduplázol, persze ez se 100%.

- Magas ODDS -re hajtva, ilyenkor döntetlenekre célszerű játszani, olyan foci/jégkorongnál ahol a csapatok közel egy szinten vannak. Egy ilyen eltalálása 40%-50% körül van, de 3 -at megjátszva, akár a 20× -osát is nyerheted, persze ennek esélye 10% körül van.

TippMix a közép réteg, illetve a sport szerelmeseknek hobbija. (Rosszabb esetben szenvedélye)


Aki lottózik 5-ös vagy más milliós nyereménnyel kecsegetővel, az szegény és reménykedik, hát ha...

De valójában az esélye annak hogy belém csap a villám, nagyobb mint, hogy megnyerjem az 5-öst.


Aki gazdag, sikeres cégvezető ritka, hogy lottózik.

Kiss összegért nem játszanak, nagyra meg kevés az esélye.



Én nem lottózok, és TippMix -et sem játszok.

Sajnos középsulis korom óta nem tudom követni az eseményeket, így nehéz biztosan játszani, és nyerni szeretek. :-)

2013. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!