Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet?

Hogy vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy telefont. Összegyűjtöttem rá nagynehezen a pénzt. Erre a szüleim nem akarják megvenni nekem. -_- Már bűntetést is kaptam, mert azt mondják folyton ezzel nyaggatom őket. Hogy tudnám rávenni őket, hogy megvegyék? Már írtam, hogy én fizetném.

2013. okt. 24. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

őőő

hány éves vagy? ezt nem árt tudni

2013. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemsokára 14 leszek. Annyit még hozzáteszek, hogy 4-es, 5-ös tanuló vagyok.
2013. okt. 24. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:

jó, a tanulmány mindegy... gondoltam ha kicsit nagyobb vagy, akkor szard le őket, és vedd meg:D

igazából nem értem a problémájukat.. ha megdolgoztál a pénzedért, és a saját pénzed vered el, akkor tényleg megvetehnék... ha kártyás, és nem előfizetéses persze:) mert a fene fogja fizetni utánad az előfizetést:D


abból a szempontból meg valószínűleg igazuk van, hogy ne költsd a pénzed ilyen marhaságra... de a tanulópénz is pénzből van...

a válaszom egy határozatlan nemtudom!:D

2013. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érvelj..

-Szükséged van rá, mert...

1,a régi már rossz, vannak hibái. (pl. az enyém elég megbízhatatlan 2 éves telefon, de amikor valaki hív akkor elég sokszor befagy a kép és nem tudom felvenni. -.- )

2, hogy tudj a barátaidnak esetlen szüleidnek telefonálni, és erre csak ez lenne alkalmas mert a másik mondjuk nemtudom, találj ki valamit. :D


De azért ne tört szanaszét a mostani telefonodat, mert az nem megoldás, így csak magadra hozod a bajt:D

Esetleg karácsonyra vedd meg magadnak "karácsonyi ajándéknak" a jó tanulmányi eredmények miatt, mert szerintem egy 4-5ös tanuló aki ráadásul 14 éves már megérdemel egy jó minőségű telefont, amit saját pénzéből is vesz. Szóval ha ezek nem jönnek, be akkor imádkozz. Aztán majd lesz valami. :D


Sok sikert:D

2013. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos nem tudok érvelni, mert ahogy belekezdenék rögtön mondják, hogy hagyjam őket békén. :S
2013. okt. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!