Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vol már nehéz, nagyon nehéz...

Vol már nehéz, nagyon nehéz időszak az életedben? Kb. meddig tartott és milyen téren volt, párkapcsolat, anyagiak vagy valami más?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lassan két éve, hogy meghalt az édesapám. Nagyon közel álltunk egymáshoz, habár nem éltünk együtt, mert anyával még kiskoromban elváltak, de úgy érzem, hogy apa igazán megértett engem. Majdnem belehaltam, amikor megtudtam, hogy nincs többé, azt a pillanatot sosem fogom elfelejteni, úgy éreztem, hogy akkor én is meghaltam, legalábbis egy részem biztosan (ez elég közhelyes, de így van). Napokig csak sírtam és ütöttem a falat, anya már nem tudta, hogy mit csináljon velem, párszor nyugtatót is kaptam és végül kb. egy hét után elkezdtem lenyugodni, azt hiszem, hogy kisírtam magamból. Persze még most is nagyon rossz, de már tudom kezelni. Néha még ma is elsírom magam, ha apára gondolok, de szerintem ez így is fog maradni, hiszen egy számomra nagyon fontos embert vesztettem el azon a napon.


17/L

2009. nov. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én nagyon nehéz időszakom abból állt, hogy összejött minden téren valami nagyon rossz. :S Kb fél évig tartott. Szörnyű volt. Sose hittem, hogy ilyen valaha megtörténhet velem. Teljesen szétestem. Azóta már minden rendben. :)
2009. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor általános iskolába jártam(elsős voltam)megszületett a húgom.Elkaptuk a bátyámmal a bárányhimlőt,a pici tesónknak tüdőgyulladása volt.Bent volt a kórházba,de mikor ebből kigyógyult kijött rajta a bárányhimlő:S 7hetes korába meghalt a születésnapomon,december 23-án.Sosem fogom elfelejteni:(Mindig magamat hibáztattam,nem tartom a születésnapomat és a névnapomat se.Az is aznap van.Mostmár egy kicsit enyhült a fájdalom hogy született egy lányom.15éves koromban meg meghalt a barátom.Ő is nagyon hiányzik:(De szerencsére találtam egy tökéletes embert magam mellé...

Kicsit hosszú lett bocsi:)

2009. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!