Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vol már nehéz, nagyon nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vol már nehéz, nagyon nehéz időszak az életedben? Kb. meddig tartott és milyen téren volt, párkapcsolat, anyagiak vagy valami más?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nekem CSAK ilyenem volt...van..lesz...

Vázolom pl jelenlegi helyzetet: a párkapcsimnak nem sokára vége, mert beleszerettem valaki másba, úgy ahogyan még senkibe, de sosem lehetek vele.

de ha ennyi nem elég: 14 éves koromban elváltak a szüleim, mert apámnak másik családja van és talán azt sem tudja már, hogy én létezek.

16 évesen vesztettem el a szüzességemet úgy, hogy az egész kapcsolat csak egy átverés volt...

Szóval én igazán imádok élni:)

2009. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én életem is a próbatételekről szól, és biztos vagyok benne, hogy ha 100-an válaszolnak neked, abból éppen 100-an fognak nehéz időszakokról beszámolni. A kérdés csak az, hogy keressük-e a kiutat, látjuk-e a fényt az alagút végén vagy inkább leülünk keseregni a sötétben.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak: 26 évesen ért véget egy olyan kapcs.,amiről azt hittem, életem végéig fog tartani. Hamar meghaltak a szüleim is. Több rövid kapcs. volt, de komolyan lehorgonyozni csak 30 évesen tudtam. Hamar lett baba, aztán párom mereven elzárkózott a testvér vállalásától. Most már rájött, hogy hiba volt, de már én érzem úgy, hogy lemaradtunk. Sosem lehet ezt már meg nem történté tenni. Anyagilag is nehéz, már majd' egy éve csak vegetálunk. De semmi sem tart örökké, mi optimisták vagyunk.

2009. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több nehéz időszakom volt már. De talán az egyik legrosszabb az volt amikor több mint 12 év után szakítottam a pasimmal.(nem másik pasi miatt) Nem akarta tudomásul venni és állandóan zaklatott. Hol öngyilkossággal fenyegetett, hol megvárt az utcán vagy a lépcsőházban és őrjöngött, megcibált. Ez teljesen kikészített idegileg, kb. 2-3 hónap alatt leadtam 14 kg-ot és már evési zavaraim is voltak. De szerencsére ezen az időszakon már túlvagyok.
2009. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!