Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak szellemek?

Szerintetek vannak szellemek?

Figyelt kérdés
még sosem láttam szellemet! amikor a szobámba vagyok egyedül egyfolytában félek valamitöl..és mintha figyelnének !! amikor átmentem a barátnömhöz ott aludtunk..ott pont látszik az ablak .. láttunk egy nagyon erős árnyékot ami fogja az ablak kilincsét .. és ami nézi az egereimet !! de nem mindig van ott ......jah és csak mi látjuk a barátnömmel már mindenki oda hivtunk nem látják-e ......

2013. okt. 26. 09:58
 1/1 Twillight ***** válasza:
Naná hogy vannak csak nem pont ezen a lét síkon a világban 7 világ látezik ezt a hát világot egy csík fogja közre ez a csík az asztrális csík vagyis a mágikus élőlények othona mi emberek az asztráli síkon kívül élünk de ha esetleg elmész a bermuda háromszög höz ott találsz varázslatos élőlényeket mert az a kapuja az asztrális síknak.
2013. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!