Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon léteznek szellemek?

Vajon léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Egyszer amikor mentem haza (fél homály volt, este) és pont amikor elmentem egy könyvelő mellett felkapcsolódott bent a lámpa. Ja és még valami: Nem szokott este nyitva lenni.
2011. szept. 9. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
VAlyon mi egyáltalán élünk? LEhet ez a pokol...
2011. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, a pécsi szellem, youtuben fent van
2011. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most valaki bent hagyott vmi fontosat, vagy most kivételesen bement, nem biztos h szellem.... (de lehet, kitudja mik vannak)
2011. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval ha elmész egy épület mellett és fölkapcsolódik bent a lámpa, akkor máris szellemre gyanakszol?

Mellesleg igen, léteznek szellemek:

A szellem a halott ember lelke. Amikor egy ember meghal, a lelke beleszáll egy másik lénybe (természetesen olyan lénybe, aki most fog megszületni, mert ha már él, akkor már van lelke).

De ha a lélek nem akarja elhagyni a múltat, és új testbe szállni, akkor úgy marad. Ez alatt azt értem, hogy éli tovább az életét, csak nem húsvér emberként, hanem valahogy olyan csak félig meddig "valóságosként". Tehát létezik, de mégse.

No szóval a szellem egy "bolyongó, testét vesztett lélek".

És muszáj hogy létezzen, mert ha meghal egy ember megsemmisülhet a teste, az agya, de a lelke nem. A lelke tovább él, és ha nem költözik új testbe, akkor mint már említettem "bolyong" és ezeket a lelkeket nevezzük szellemnek. Természetesen nem hiszem, hogy látni lehetne őket, vagy megidézni, és egészen biztosan nem tudnak lámpát kapcsolgatni, de igenis léteznek.

Üdv:KDzs-2-0-0-0

2012. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!