Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásároltam egy terramagon...

Vásároltam egy terramagon +plusz mágnesterápiás matracot 2012.12.30-án, amire 2év garanciát vállaltak. Sajnos problémám van vele, de nem tudom őket utolérni, van -e valakinek hasonló prolémája?

Figyelt kérdés

A cégneve Licitia KFT,a megadott telefonszám már nem létezik,az adott e-mail cím

törölve.Internetten utánajártam a cég feketelistán van.

A matracot új néven árulják terramagon plusz7,és új cégnéven,Telestore Hungari KFT ,de a cím mind a kettőnél

Ajka 8400 Tölgyfa u.5-7.FSZ.1 Igaz más a telefon,de ezt azt hiszem ismerjük.Felhívtam őket ,elmodtam a problémám és a sejtésem, amire a válasz,ők csak 2013.jan-tól léteznek és ők nem ugyanazok.Nem tudják orvosolni a porblémám



#mágnesterápia #terramagonplusz
2013. okt. 26. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Áldozz rá némi pénzt, s nézd meg a cégjegyzékben a tulajdonosokat. Tegyél feljelentést ismeretlen tettes ellen. Azért így, mert nem akad el a folyamat, ha a Licitia ellen nem lehet eljárni.
2013. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ezek a cégek nem eredeti Terramagont árúsítottak és visszavették az engedélyüket -.-


Benne van a fogyasztóvédelmi oldalon, így a fogyasztóvédelemhez kell fordúlni.A nedolife a forgalmazója az eredeti terramagon 7-nek

2013. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
terramagon +7 -es em van? de minek? 10- hónapja van meg.Használni még nem tudtam. Kb. 7 hónapig használtuk / feküdtünk a matracon feleslegesen/ Adapter mutatta, hogy minden tökéletesen működik csak mikor ki próbáltam a mágnesességet az már semmilyen aktivitást nem mutatott ekkor rájöttünk,hogy selejt nem működik.Azóta csak a kálváriát járjuk a TELESTORE céggel.Egyszerűen tudomást sem akartak venni a panaszomról, csak hitegetek kb. több mint egy hónapig.Akkor írtam a Deák dr. nak akkor hajlandók voltak fogadni a terramagont,de minek? Elküldtem a szervizbe. Visszaküldték de nem működött ,el küldtem megint azt ígérték kicserélik küldjem a számlát is. Számlát nem küldtek vissza nem cserélték visszaküldték, de még mindig nem működik. Most SOKADJÁRA megint telefonáltam a TELESTORE HUNGARY KFT nek .Azt mondták azt csinálok vele amit akarok őket nem érdekli kidobható , de visszaküldhetem a szervizbe is, de ígérni semmit nem tudnak.Már a telefonra és posta költségre elment egy jó pár forint és még mindig nincs használható terramagonom.Szerintem ez becsapása ez embereknek.Lehet ezek a terramagon termékek nagy százaléka selejt azért nem küldenek hozzá ellenőrző műszert sem, mint más mágneses derékaljakhoz.Ezért nem ajánlom senkinek ezt a terméket, akinek meg van az ellenőriztesse,hogy működik e.
2013. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

szervizdoktor@gmail.com


Ezen az email címen érdeklődjenek a Pulzáló Mágnesterápiás készülékek javításával kapcsolatban.


üdv

2014. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nagyon meg kell nézni, hogy kitől vásárol az ember. A Jófogás és az Apród, tele van 30.000 - 45.000 Forint közötti áron kínált, kínai hamisítványokkal. 3 hónap után elromlik a készülék és addigra sehol sem található az eladó. Csak az német készüléket szabad megvenni, igaz, hogy kicsivel többe kerül, de be van vizsgálva és megbízható. Könnyen lehet, hogy az ócska hamisítványok inkább ártanak, mint használnának.
2014. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen, mi is ráfáztunk. A Vatera-n és a Grando-n, van egy medyshop nevű Bács-Kiskun megyei eladó, aki azt írja az általa Terramagonnak nevezett silány utánzat valamiről, hogy Németországban gyártják. Gyanútlanul megvásároltuk, majd mikor kibontottuk, azt olvastam a készüléken, hogy

MADE IN P.R.C. Utánanéztem, hogy mit jelent a rövidítés: MADE IN People's Republic of China, azaz, Készült a Kínai Népköztársaságban. Úgy döntöttem, értesítjük a fogyasztóvédelmet...

2014. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak megbízható forrásból szabad vásárolni. Aki évek óta árusítja és nem két hónapja apróhirdetésben. Nekünk két éve van terramagonunk, azóta jobban alszom a feleségemnek pedig érezhetően javult az immunrendszere. Nem érdekel, hogy kik mit mondanak róla, velem együtt csak Magyarországon több ezer ember tapasztalja ezeknek a készülékeknek a jótékony hatását. A világon több millióan használják. Kórházakban, klinikákon kezelik vele az embereket. Talán véletlenül...
2014. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!