Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az utcán mindenki a begipszelt...

Az utcán mindenki a begipszelt lábamat bámulja, ami eléggé idegesítő. Mi érdekes van ebben?

Figyelt kérdés
Semmi különös nincs benne, fehér járógipsz, az elejére egy fekete zokni van húzva, hogy ne fázzanak a lábujjaim. Miért kell ezt mindenkinek olyan feltűnően bámulnia? Vagy csak én érzem úgy, hogy mindenki engem néz emiatt?
2009. nov. 13. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg idegesítő lehet. De örülj neki, hogy nemsokára lekerül a gipsz, nem úgy, mint aki örökre tolószékes marad és élete végéig hülyén bámulják. Amúgy vannak ilyen dolgok, ami ha nemis érdekes de vonzzák a tekinteteket, mint pl. én lány vagyok, de ha látok egy szép dekoltázst, tuti ráragad a szemem :D Meg a gipszeseket is bámulom annak ellenére, hogy nincs benne semmi érdekes, egyszerűen csak muszáj oda néznem :S =D
2009. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan dolog, hogy tényleg csak oda téved az emberek pillantása, és te ezt nagyon feltűnőnek érzékeled. Amúgy gyerekkoromban én mindig azt akartam, hogy legyen gipszem :) Nem tudom miér. De sose tört el semmim :)
2009. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, kicsit megvigasztaltatok.
2009. nov. 13. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki valamivel különbözik a többitektől, az vonzza a tekinteteket. Nincsenek hozzászokva a begipszelt lábhoz, és még sok máshoz.
2009. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!