Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiejteni hogy:...

Hogyan kell kiejteni hogy: Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn, Miley Cyrus, Stephenie Meyer, The Climb, Hoedown Throwdown?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

Tvílájt, Nyú mún, Májli Szájrusz, Dö Klájmb


Ennyit tudok biztosan.

2009. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Tvájlájt, Nyú Mún, Eklájpsz, Bréking Dáwn, Májli Szájrusz,Sztefáni Mejer, The Clájmb, utolót nem tudom :D
2009. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ezer bocs, de: Tvájlájt, Nyú Mún, Eklipsz, Bréking Dá(u/v)n, Májli Cájrusz, Steföni mejer (ez nem biztos) Dö clájmb, a többit nem tudom
2009. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Az Eclipse-t nem tudom, a Szteföni, meg nem biztos, de mi így mondjuk, lehet, hogy Sztéfáni a Sztefáni miatt :)
2009. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

javítanék...:)

Tvájlájt, Nyú Mún, Eklipsz (véletlenül se Eklájpsz!), Brékin(g) Dó(u/v)n (embereeek, ha Á-val mondjátok, úgy hogy brékin(g) dá(u/v)n, az azt jelenti hogy lerobbanni...:D), Májli Szájrusz, Sztefeni Mejer, Dö Klájmb, Hódá(u/v)n Szródá(u/v)n.

Tutibiztos, anyukám angoltanár :D

Amit zárójelbe írtam, azt kicsit "elnyelve" kell mondani, az u/v pedig valahol az u és a v között van értelemszerűen. :)

2009. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Igen, eddig az utolsó válaszadó írt le mindent helyesen.

Tvájlájt Nyú mún Eklipsz és Brékin' Doó'n

2009. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kösziii :)
2009. nov. 15. 15:37
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Twilájt nyú mún eklipsz bréking dáun májli szájrusz stepáni májer dö klájmb
2009. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
tvájlájt, nyú mún, eklipsz, brékin dán, májli szájrösz, sztefeni mejer, hódán, szródán
2010. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Tvájlájt, Nyú Mún, Eklipsz, Bréking Daun, Májli Szájrusz, Sztefáni Mejer, Dö Klámp,Hídáun Sz/Ttrúdoun
2010. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!