Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Én úgy tudom hogy Twilight...

Én úgy tudom hogy Twilight Edwárd szemszögébölt miután felrakták befejezetlenül az internetre utána Stephenie helyett egy másik írónő fejezte be. Igaz ez? Nem vagyok benne bisztos eligazítanátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan "befejezték", de azok nem fognak megjelenni könyv formájában. Az plágium lenne, amiért büntetés jár. Akik befejezték azok mind mind nagy Twilight rajongók, akiknek sok idejük volt és nem bírták kivárni hogy az igazi írónő rászánja magát, hogy megírja:p
2010. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. jan. 26. 15:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Te már olvastad valamelyiket?
2010. jan. 26. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, nincs idom ra sajnos... amugy lehet beleolvasnek. Viszont talaltam olyan magyar rajongoi oldalt ahol mar az eclipsenel tartanak az Edward szemszogebol-irasnak...
2010. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!