Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor jelenik meg Stephenie...

Mikor jelenik meg Stephenie Meyer Breaking Down (Twilight Saga IV. ) kötete magyarul? És magyar nyelven a NEW MOON DVD?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nem találom a neten! Borzalmas!
2010. ápr. 24. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
ez legyen a legnagyobb problémád xd am rögtön bejött a kérdésed alá egy google hírdetés. Várható megjelenés: 2010.6.3 (könyv), film meg nincs magyarul, angol jobb ;) de én nagyon nem szeretem, csak megnéztem még régen.
2010. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. még csak annyi h google ;) 2 perc alatt mindent megtaláltam.
2010. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
én épp most olvasom nem hivatalos forditásban....
2010. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
én úgy nem olvasnám el, főleg ha interneten kell olvasni, mert gondolom ott olvasod...a neten olvasás...pf
2010. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Breaking DAWN istenem, ha annyira rajongók vagytok, tanuljátok már meg leírni, az atyaúritsen szerelmére! Breaking DAWN : június 3.

Magyar DVD: remélem soha.... de május környékére várható..

2010. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

wordben olvaosm, én is féltem, hogy rossz, de nem, csak gy falom..tagolva van és betűméret se apró...tök jól olvasható..szinte élvezets....jobban látni mitn könyvbetűket :D


pff pff ...:D

2010. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jajj utolsó nyugi...bennem is keveredik ez a két szó sokszor..:D
2010. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor érdemes a kiadók honlapjait nézni

Könyv: [link]


DVD: nincs egyelőre kilátás rá, miután a magyar forgalmazó (SPI) megszűnt és még senki sem vette át tőle a stafétabotot.

[link]

2010. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!