Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki be tudná másolni azt a...

Valaki be tudná másolni azt a jelenetet amiben Cortez szerelmet vall Reninek az ablakban?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 17:57
 1/7 anonim válasza:
92%

Arra kaptam fel a fejem, hogy mindenki füttyögni és tapsolni kezd, és körülöttem mindenki felfelé néz.

- Mi az? - kérdeztem, és megkértem Bálintot, kicsit álljon arrébb, hogy lássam, amit a többiek. Aztán összeráncolt szemöldökkel néztem a termünk felé, ahol Cortez kinyitotta az ablakot, és…Úristen. Akkor már a szám elé kaptam a kezem, ügyet sem vetve arra, hogy a forrócsokim leesett, és kiömölve mély, barna lyukat vájt a hóban.

Cortez belekapaszkodott az ablakkeretbe, majd fölpattant egy padra, és kiállt az ablakba! Mindenki döbbenten nézte, Ricsi vigyorogva bólogatott, Virág elképedve bámulta, Dave és Macu vették telefonnal, Zsolti fütyült, Kinga ordított, hogy „Megőrültél?” az a-s lányok sipákoltak, mindenki más pedig lefagyva, elképedve nézte.

- Oké - szólalt meg Cortez, amikor biztonságosan megfogta az ablakkeretet és kihúzta magát.

- Figyelnétek kicsit? Kösz – kezdte és tekintetével körbepásztázta az udvart, majd megállapodott rajtam. Jaj ne! Azt hiszem, legalább kétszáz volt a pulzusom, és alig mertem levegőt venni, annyira féltem, hogy baja esik. - Ott, a padon - mutatott felém.

- Hagyd abba! Könyörgöm, hagyd abba! - motyogtam alig hallhatóan. Az egész udvar felém fordult, én pedig még soha, de soha nem égtem ennyire.

- …a barátnőm! - kiáltotta. - Reni, köszönnél a többieknek? – szólt oda nekem. A fejemet fogva felnéztem, és bénán intettem általánosságban.

Azonnal zúgolódás kezdődött, mindenki susogni meg duruzsolni kezdett, közben folyamatosan hol engem, hol az ablakban álló Cortezt figyelték.

- Ha valaki még nem tudná esetleg… - magyarázta. A legtöbben bólintottak, de néhányan rávágták, hogy „oké”. - Ja - kapott a fejéhez, mintha csak megfeledkezett volna valamiről. A hirtelen mozdulatát egy rakás felszisszenés és ösztönös reflexmozdulat kísérte, mert úgy tűnt, most zuhan ki. - És szeretem – tette hozzá mellékesen, én pedig elmosolyodtam, és alig hallottam valamit a fülemben zúgó vértől. Ricsi megbökte a vállam, Virág tapsolva ugrált, a többiek meg „húú”-ztak és füttyögtek.

2013. okt. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jujj,nagyon szépen köszönöm,ment a zöld kéz! :)
2013. okt. 29. 17:32
 3/7 anonim válasza:
0%
nem az ablakban vall szarelmet
2013. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
valaki eltudná nekem küldeni online? mert kedves első válaszoló te bemásoltad vagy meg van könyvben??nagyon szeretném elolvasni de most nem tudok rá költeni..:(
2013. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt megvan az első öt könyv. Letöltöd és már olvashatod is :)

2013. nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
67%
Nekem mind megvan...a Bábel is és hamarosan a Kalauz is pdf fájlba akit érdekel az írjon privátba!
2013. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
első vagyok: én is csak bemásoltam, sajnos nincs meg könyvben csak pdf-ben. de neten ha beírod, hogy szjg és a kötet címét meg utána, hogy pdf kidob pár oldalt, biztos találsz olyat, ami jó :)
2014. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!