Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek magammal ha elegem...

Pannii1125 kérdése:

Mit tegyek magammal ha elegem van mindenből?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. és az egész életem eddig szar volt.nem a családdal meg a barátokkal mert azok meg vannak.hanem saját magammal mostanában ugy érzem magam hogy leszraom az egészet irunk egy témazárót?-leszarom. de nem ilyen akarok lenni. hanem az ellenkezője de egyszerűen nme megy. legszivesebben itt hagynám az egész várost és felmennék pestre egy koleszba inkább minthogy itt maradjak a szüleimmel meg a barátaimmal nem érzem magamat önmagamnak melletük .még nemtudom ki vagyok és mit akarok az élettől lehet nme is fogom megtudni..

2013. okt. 28. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel... :/ én 18 éves vagyok és ugyanígy gondolkodom, ráadásul nekem még barátaim sincsenek. A szüleimen és a bátyámon kívül senkim nincs. Szerintem ezt az egyhangúság és a monotonitás teszi. Én hogy legyőzzem ezt a rossz érzést, mindenféle dologgal próbálom lekötni magam. Olvasok, rajzolok( bár elég szarul megy), eljárok futni ( noha utálok sportolni), filmeket nézek, zenét hallgatok, sétálok meg ilyenek. És csak remélem hogy egyszer elmúlik az érzés, bár tudom hogy közhely, de te még viszonylag fiatal vagy, kamasz, még nem alakult ki a stílusod, az énképed, rengeteg időd van. A tanulással nekem is gondjaim vannak, a reál tantárgyaktól viszolygok, a számolás az alapműveleteken kívül nem megy. Hogy hogy írok majd érettségit, az rejtély. Bocs a kisregényért, de sok kitartást kívánok neked, és hidd el, elmúlik.

L 18

2013. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!