Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a helyes válasz erre a...

Mi a helyes válasz erre a "facebookos kérdésre"?

Figyelt kérdés

Csináld meg te is a zsiráf-próbát! Adok egy feladványt. Ha jól válaszolsz, megtarthatod a profilképed, ha nem, le kell cserélned azt egy zsiráfra 3 napra! A VÁLASZT NE ÍRD KI IDE, CSAK NEKEM KÜLD ÜZENETBEN!!!

A feladvány:

Hajnali 3 óra, csengetnek és te felébredsz. Váratlan vendégek. A szüleid azok és reggelizni jöttek. Van otthon eper jam, méz, bor, kenyér és sajt. Mi az első, amit kinyitsz?

Emlékezz!!! ÜZENETET KÜLDJ NEKEM! Ha jó a válaszod, kiírom ide a neved. Ha nem, akkor változtasd meg a profilképed!



ma láttam sok ismerősömnek, hogy egy zsiráf a képe. de nem értem honnan jött ez a játék, vagy mi a helyes megoldás. valaki tud róla valamit?


2013. okt. 28. 23:06
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Valószínűleg a legtöbben rávágják, hogy az ajtót, hogy bejöjjenek...


De ha jobban bele gondolsz, a "szemed" a helyes válasz. Mert csukott szemmel nehéz bármit is csinálni. ;)

2013. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

#1


I am blind, and I find this offensive :P

2013. okt. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
33%

Szerintem ezen a vizuális gondokozású emberek mind elbuknak. :)

Onnantól kezdve, hogy le van írva, hogy "felébredsz" és megnézed, hogy kik csöngettek, az ezután feltett kérdésre nem tűnik logikus válasznak a szem.

2013. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy most bírom, hogy egy totál ártalmatlan játékon ennyire lovagolunk (akarom mondani: zsiráfolunk). Akik zsiráfra változtatták a profilképüket, azok birkák, mert ezzel elárulják magukról, hogy részt vettek a feladványban és nem tudták a helyes megoldást. Különben meg senki nem kötelez arra, hogy profilképet változtass. Nagy az Isten állatkertje, csak az a baj, hogy borzasztóan alacsony a kerítés.
2013. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
de mi rá a válasz? :D
2013. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
Mivel a szem nem aktuális, az ajtó, ez egyértelmű. Ahogy írták, nem jó a kérdés, mert megfogalmazza, hogy már felkeltél.
2013. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
de ha viszont jobban elolvassátok a szöveget akkor ott van a felébredsz szó ami arra utal hogy kinyitottad a szemed :D nem tudom ti hogy szoktatok felébredni :D
2013. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
48%

AZ AJTÓ A HELYES VÁLASZ.!:)

azért , mert ha felébredsz, akkor kinyitod a szemed [vagynem?:o]. szóval az ajtót nyitod ki először.;)

2013. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%

Így van, utolsó. Hiszen, mivel a kérdésben az már megtörtént, hogy felébredtél, de be még nem engedted őket. Tehát már kinyitottad a szemed, ott tartasz. Így az ajtó az első.

De mi a rák értelme van a borkenyérsajtnak???

2013. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy ha felébredek akkor csak ki kell nyitnom a szemem, mert ha csukva van az azt jelenti, hogy még nem vagy ébren.

Utána megnézed kik jöttek(szüleid), kinyitod az ajtót köszönsz nekik megkérdezed miért jöttek(reggelizni) utána mindenki más szemszögből nézi a kérdést, mert valaki bort inna azt bontja ki valaki ezt azt meg amazt. Vagyis se az ajtó se a szem kinyitása nem helyes. Erre nincs is helyes válasz.

2013. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!