Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot csináljak a szüleimnek házilag ha nem akarok pénzt költeni?

Figyelt kérdés
Nincs valami sok pénzem sőt nagyon nincs is mert zsebpénzt nem szoktam kapni. Meg amúgy is hogy nézne ki hogy abból veszek nekik ajándékot amit ők adtak pénzt. Meg szerintem a házi készítésű dolgok amúgy is jobbak mint az olyanok amiket jó drágán megveszek. Csak sajna nincs semmi ötletem hogy mit csináljak nekik. Tudtok segíteni??? :):)
2009. nov. 14. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

konkrét ötletem nincs,de én itt szívesen nézelődök:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem segít,majd ez a pár oldal:)

14,5/L

2009. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
óóó köszi ez nagyon sokat segített :):)
2009. nov. 14. 14:24
 3/4 anonim válasza:
én is rengeteg ilyet kerestem...és már azt kitaláltam h egy fényképes párnát adok , de az mellé még sztem kellenne vmi és azt nem tom h mi legyen, te már tudod h mit készítesz???
2011. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fúúú jó régi kérdés :d De azért válaszolok :D

figyeld meg mit szeretnek én apám szeret enni és szereti a mozdonyokat festettem egy tányéra egy mozdonyt és kész az ajándék :D

2011. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!