Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legénybúcsúhoz miért vezetté...

A legénybúcsúhoz miért vezették be azt már akiknél, hogy alulöltözött lányok is legyenek mellé?

Figyelt kérdés

minek kellenek a lányok? én már csak ezért sem engedném meg a barátomnak.éppen elvenni készül és más szinte meztelen lányokat bámuljon?olyan nincs...de tuti nem is menne bele.a legénybúcsú sem szükséges szerintem.elmegyünk együtt bulizni együtt,barátokkal és kész,vagy még ennyi sem kell.szerintetek?:)

lánybúcsúnál pedig pasik vannak? lényeg,hogy nekem ilyen nem lesz :D


2009. nov. 14. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha én is házasodni készülnék, én se engedném a vőlegényemnek, hogy alulöltözött lányokkal búcsúztassa a "szabadságát". Ki tudja, mi történne ott, hisz mindenki full részeg.

Én se értem ezt a dolgot. Mondjuk valami olyasimt jelképezhet, hogy ezen a napon utoljára szabadok, és ekkor még ránézhetnek más láynokra.

Amúgy ja, leány búcsúra is lehet pasikat hívni.:P:D

2009. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de nekem ilyenre semmi szükségem :D elbúcsúztatom a párommal. eddig sem néz más lányokat ugye,mert velem van.máskor se nézzen.miért van erre szükség?én nekem az ilyesmi nem hiányozna :D
2009. nov. 14. 20:18
 3/17 A kérdező kommentje:
maximum lépjen fel nekem a barátom és kész :D én nem akarok más pasikat bámulni jóhogynem meztelenen.hisz nem másokat kívánok
2009. nov. 14. 20:20
 4/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Hát, ja, szerintem én se fogok ilyenre igényt rartani.

De ezek férfiak, ki érti őket.

Még hogy a nőket nehéz megérteni...:D

2009. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
pontosan :D a baj az,hogy nagyon féltékeny típus vagyok,de ezekszerint nem csak nálam nem fér bele az ilyesmi ilyenbe.ha más nőkre akarja csorgatni a nyálát,akkor ne velem legyen :D
2009. nov. 14. 20:26
 6/17 anonim ***** válasza:
Nincs legénybúcsú nő nélkül.
2009. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem poén. az a csaj dolgozik, nem pasizik. levetkőzik, hurrognak neki a pasik, aztán hazamegy. szerinted a pasik nem bámulnak meg 1-1nagyon jó nőt az utcűn vagy sose néznek felnőttfilmeket? a legéynbúcsú legénybúcsú, csak jelképes "utolsó szabad este". én nem fogom tiltani tőle a párom, ennél jobb a kapcsolatunk, nem féltékenykedek.
2009. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
már elnézést,de mindenki más.Mindenki kapcsolata más.Mi az,h. "ennél jobb a kapcsolatunk"? hát a miénk sem éppen átlagos.Nagyon boldogok vagyunk.De ez ebbe nem fér bele.És nálunk arra sincs szükség,h. felnőttfilmeket nézzen :) az egy dolog,hogy a te barátod ilyen...
2009. nov. 14. 22:27
 9/17 anonim ***** válasza:

bocsi, de sztem kicsit féltékeny vagy

én az utolsót pártolom

2009. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

az vagyok,le írtam már :) nem tagadom.de nem csak én vagyok ezzel így.

szerencsére a barátomnak ilyesmi nem jutna eszébe.akinek ez tetszik,hajrá..nekünk nem ;)

2009. nov. 14. 23:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!