Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legénybúcsúhoz miért vezetté...

A legénybúcsúhoz miért vezették be azt már akiknél, hogy alulöltözött lányok is legyenek mellé?

Figyelt kérdés

minek kellenek a lányok? én már csak ezért sem engedném meg a barátomnak.éppen elvenni készül és más szinte meztelen lányokat bámuljon?olyan nincs...de tuti nem is menne bele.a legénybúcsú sem szükséges szerintem.elmegyünk együtt bulizni együtt,barátokkal és kész,vagy még ennyi sem kell.szerintetek?:)

lánybúcsúnál pedig pasik vannak? lényeg,hogy nekem ilyen nem lesz :D


2009. nov. 14. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hogy mit értek az alatt, hogy ennél jobb a kapcsolatunk? azt, hogy nem féltem egy sztriptíztáncosnőtől. egyrészt megbízok benne, másrészt pedig rám nézve lenne gáz. a párom számára pont annyira tudok izgalmas, szexi lenni, mint egy olyan nő, mellé még van némi eszem is. minden további nélkül elengedem egyedül bárhova, maximálisan megbízok benne, sőt, ő maga meséli el, hogy hányan próbálták felszedni. hát, üzenem nekik hogy próbálkozni lehet! szerintem a túlzott féltékenység megöli a kapcsolatokat, ha nem most, hát majd később. már 4éves a kapcsolatom és tökéletes. a páromnak én vagyok A NŐ, nem süllyedek oda, hogy k*rváktól, sztriptíztáncosoktól meg mindenféle nőcskéktől féltsem. hát ezt értem az alatt, hogy jobb a kapcsolatunk.
2009. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

minden tiszteletem a tiéd,tényleg.Szar így élni.Megbízom benne teljes mértékben tényleg,de egyszerűen ÉN vagyok olyan,hogy féltékeny típus.De egyébként ő is az és ezzel nem fogja megölni a kapcsolatot.Ha elmondja,hogy mit ne csináljak megnyugtatom,hogy eszemben sincs és ennyi.Anélkül,hogy lehurrognám,hogy hogy mersz ilyeneket rólam feltételezni :)

És a féltékenység oka egyrészről a távolság(egyelőre)bár ez is megoldódik szerencsére

2009. nov. 15. 12:41
 13/17 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy az a normális, amit az előző írt.

De ezt a legénybúcsús csajt túlreagálod.

Egy az, hogy általában speciálisan ilyen legénybúcsús cégnek dolgozó lányok lépnek fel, nekik pedig mindenféle szexuális érintkezés meg van tiltva.

Ha viszont a haverok egy k*rvát visznek fel.. Na akkor kezdj parázni.

De szerintem ha megkéred a barátodat, akkor biztos nem lesz semmi csajszi.

Én sem engedném. Ha legénybúcsút akar, akkor az pasis legyen, és ne ott is a nőkön meg a szexen járjon az agyuk.

2009. nov. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ki dönti el, mi a normális? te?
2009. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

istenem -.-

utolsónak

ÉN számomra ÉN döntöm el,hogy mi a normális és ÉN TUDOM.

az,h. te mit akarsz azt LESZAROM -.-

2009. nov. 17. 16:27
 16/17 A kérdező kommentje:

nem hinném,hogy lenne nekünk ilyen legénybúcsú akármi :D

nem ilyen típusú a barátom :)

meg aztán neki az a jó,ami nekem és tudja anélkül,hogy nem szeretném az ilyet,hogy szólnék neki :)

2009. nov. 17. 16:28
 17/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:01

Bingó (:

Amúgy mindenki maga dönti el, hogy mi a normális neki, ez teljesen relatív.

Csak olyan hangnemben írtad, mintha mindenki, akinek más a véleménye hülye lenne. Gondoltam írok én is így, hogy meglásd milyen ez.


Kérdező: Sok boldogságot nektek! (:

2009. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!