Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj, ha nem tudtam elmenni...

Baj, ha nem tudtam elmenni időpontra jelentkezni a munkaügyi központba?

Figyelt kérdés

2 hete küldtek egy levelet egy állást ajánlva a munkaügyiből, amit vissza kellett volna vinnem hozzájuk 31-ig, különben törölnek a rendszerből. Viszont én 1,5 hete találtam magamnak munkát.

A munkaügyiben délelőtt vannak csak, kedden nincs ügyfélfogadás

Október 21-én (hétfőn) be kellett mennem az új munkahelyemre reggel, kedden nincs ügyfélfogadás, szerdán ünnepnap volt, tehát akkor szintén nem volt ügyfélfogadás, csütörtökön és pénteken oktatásra kellett mennem délelőtt a munkahelyemre, hétvégén szintén nincs ügyfélfogadás és hétfőtől már dolgoznom kellett délelőttönként és esélyem sem volt bemenni hozzájuk vagy felhívni őket, mert nincsenek akkor már ott.

Kell majd ilyenkor fizetnem valami büntetésfélét vagy számíthatok tőlük levélre, amin meg kell indokolnom, hogy miért nem mentem el?


2013. nov. 1. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Örülnek, ha nem kell foglalkozniuk veled.
2013. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kapni fogsz majd egy levelet, hogy szankciósan töröltek a nyilvántartásból. Ez annyit jelent, hogy 60 napig nem tudsz újra regisztrálni. Ennyi.
2013. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam :)
2013. nov. 2. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!