Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnőhöz az első látogatás...

Védőnőhöz az első látogatás alkalmával be kell jelentkezni? Vagy amikor tanácsadás van odamegyek egyszerűen? Ha időpontra működik remélem hamar tud adni mer már nagyon ideje!

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az első találkozáskor nem kellett időpont csak oda mentem igaz ez falun volt...utánna se volt konkrétan időpont megbeszélve.

Remélem segítettem.

2010. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ki van írva, hogy melyik utcák melyik védőnőhöz tartoznak, és hogy mikor van nála tanácsadás. Ebben az időben elmégy hozzá, és ő meg elmond mindent, amit tudnod kell. Ennyi.
2010. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én bejelentkeztem. egy telefont megér.
2010. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én Bp-i vagyok!remélem itt is így működik
2010. okt. 6. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
én is budapesti vagyok. időpontot kellett kérni.
2010. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én felhívtam előtte, ő mondta, hogy mikor mehetek. Nálunk nem sokáig van egy helyben (vagyis a rendelőben), ha arra a 3-4 órára sok kismama van, akkor csak kapkod mindenkivel.
2010. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ki van írva a házban, hogy kihez tartozunk, meg a fogadási idő. Ehhez képest mikor 10 hetesen lementem, hogy most vagyok itt először, bla-bla-bla, jól letolt, hogy miért nem kértem időpontot. Pedig nem volt ott senki az égvilágon. :S
2010. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első védőnőmnél kellett időpont, a másodiknál ( mert közben elköltöztünk) nem kell. Jobb odaszólni.
2010. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!