Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl az iskolát?

Hollywood studio kérdése:

Hogy éljem túl az iskolát?

Figyelt kérdés

Most lettem 3.-os és minden megszigorodott és megnehezedett.

A tanáraim pokolian szigorúak és hülyék.

A tantárgyak piszokul megnehezedtek és még csak november 1 van.

Nagyon uncsi a suli.

Matekon mindíg elgondolkozok azon hagy mit tegyek.

Na mindegy.

Nem akarok regényt írni.



2013. nov. 1. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

nehéz a tananyag és unatkozol?:D ez azt jelenti, hogy nehéz de simán megvan és van időd unatkozni, vagy azt, hogy nem tanulsz? mert ha nem tanulsz, akkor persze, hogy nehezek...

javaslom: tanulj:D

2013. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
öööö igazából nem magyarázzák el és nagyon unalmas is
2013. nov. 1. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:

általános harmadikban azért még kéne jól teljesíteni..

elhiszem, hogy ratyi tanárok vannak, ismerem a jelenséget, de azt is tudom, hogy gyakran a diáknak nincs hozzá türelme..

legyen türelmed és dolgozz keményen!

2013. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

A harmadik nekem is nehezebb volt végül is első meg második kb. ugyanarról szól... Szerintem is tanulj, ezt nem azért mondom, hogy sokkal okosabbnak tűnjek, hanem, mert én is így éltem túl .. :-(

Én most hetedikes vagyok az még rosszabb, mint a harmadik, mert 4 plussz tantárgy is van. Sok sikert a harmadikhoz!!!! :-)

2013. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi
2013. nov. 1. 17:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nem általános 3.-ról van szó. Kérdésre válaszolva: Ha nagyon uncsi a suli akkor szerezz barátokat, a barátokhoz öröm lesz bemenni a suliba és egész nap szórakozhattok is.
2013. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
vannak barátok és ők az egyetlen értelmesek a suliban és általános 3. ról van szó
2013. nov. 1. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Kitartás!! Meg tudod csinálni!! Szépen, ügyesen, okosan!! Hajrá, drukkolok neked!!:)
2013. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi.

Ez eddig a leg bíztatóbb válasz.

2013. nov. 1. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már most unatkozol, és szigorúnak gondolod a tanárokat, akkor vedd úgy, hogy ez még csak szórakozás! (Nem arra értem, hogy ne tanulj, meg csak szórakozz stb.) Felsőben sokkal nehezebb lesz (annak aki nem tanul), szóval erősen ajánlom, hogy tanulj, mert ha most nem teszed, később meg fogod bánni. Főleg ha a mateknál nem figyelsz, akkor később bajba leszel.. Az összeadás, kivonás, szorzás, osztás még könnyű, de ha az alap nincs meg akkor "házat sem tudsz építeni". Kitartás!
2013. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!