Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az ha az állatokat...

Normális az ha az állatokat jobban szeretem mint az embereket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
teljesen. a családi köröm és a barátaimat leszámítva, sokkal jobban szeretem a kutyámat a többi embernél. én az utóbbi évek elég nagyot csalódtam az emberekben.
2009. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajons egyre inkább az. Manapság mindenkinek a pénz számít, a másikat meg gond nélkül eltapossák, nem csoda, ha egyeseket sok csalódás ér, és inkább azokban keresnek társat, akik "őszinték", nem szúrnak hátba váratlanul.
2009. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Ez szubjektív, hogy ki mit tart normálisnak.

Kérdés inkább az, hogy miért nem szereted őket. Vagy csak félsz tőlük, nem lettél jól szocializálva a társas viselkedésre. Ez gyakori pl. testvér nélkül felnövő gyerekeknél akiknek a szülei sem éltek nagy társasági életet.

Anno én is ilyen voltam, én nem szégyellem bevallani, a mai napig könnyebben (és szívesebben) teremtek kapcsolatot egy állattal, mint pl. egy kisbabával.

És sokáig én is úgy vélekedtem, hogy jobb szeretem az állatokat, köztük tudok igazán feloldódni, önmagam lenni.

Aztán elkezdtem Reikizni és rájöttem, mindenki szerethető, sőt, legjobb dolog, ha egy életunt, "besavanyodott" embernek segíthetünk, hogy szebbnek lássa a világot.

Azóta eszembe sem jut, hogy ne szeretnék bármilyen élőlényt, beleértve az embert is :)

2009. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem normális, a lelkednek biztosan jót tesz valahogy :) Bár filozófiai vitákat nem lehet velük lefolytatni, és a boltba sem fog leszaladni, ha beteg vagy...:)

Azért ne erre rendezkedj be! :)

2009. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
teljesen normális az hzogy szereted az álatokat. énis igy vagyok vele hisz azember nem be számithatoak de .az álatokk igen mert nagyon ki tudják mutatni azt amit éreznek .nemugymint egyesek csak i9gy tovább. ja és szeretnék a my vipre fel kerulni de nincs aki kuldene egy meg hivot.wwhercegvt-online.hu ra Ha tudc kuldeni előreis kőszőnőm neked HAJRÁ ...HERCEG
2009. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen az! Ez velem is így van, mióta csak az eszemet tudom!

Az emberek kapzsik, irigyek, utálatosak, de az állatok csak arra vágynak, hogy szeresd oket és végtelenul hálásak.

2009. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Én is így vagyok vele. Pl. ha hallok vmilyen kegyetlenkedést emberekkel az is felháborít, de ha ugyanezt állatokkal hallom, akkor egyszerűen fékezhetetlen dühöm támad, és legszívesebben megkínoznám ugyanúgy, aki ezt tette.
2009. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Az állatok is tudnak irigyek, kapzsik, kegyetlenek lenni.

De az is igaz, hogy nekik nincsenek bűneik, ezért sokszor könnyebb őket szeretni.

2009. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért választjátok a könnyebb utat a kevesebbért?

Szerintem abszolút nem normális dolog. Az ember szeresse, segítse az embert, az állat pedig az állatot. Az állatok haszonból vannak, nem kiegészítőként és stb. Fent tartják az élővilág körforgását és nekünk szolgáltatják az élelmet.

Pár év, és hal meg csirke helyett, kutyacombot fogunk rágcsálni a gyorsbüfékben.

2009. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Mindíg is sokkal jobban szerettem az állatokat, mint az embereket, mióta csak az eszemet tudom. Egy álattal pillanatokon belül "kinyílok", míg egy emberrel hónapok/évek kérdése, hogy teljesen bízni tudjak benne. Én normálisnak tartom, és őszintén szólva teljesen lesz@arom, hogy a többi ember mit szól hozzá, ilyen vagyok és kész, engem így kell /nem kell elfogadni. Egyébként én is azt veszem észre, hogy egyre több ember így van vele, ahogy mi.
2009. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!