Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az állatokat...

Miért van az hogy az állatokat jobban sajnálom, az embereket egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

Ha egy állatot hallok/látok szenvedni, vagy meghalni, vagy akár meghalt állatot látok, elérzékenyülök, és sírni kezdek, sajnálom őket nagyon. De ha egy emberrel van ez, (jó, rokonok, barátok kizárva) akkor egyáltalán nem érdekel. Ja még az is, hogy én senkit nem mernék megütni, azért mert annyira félek, és "szánalmasnak" tartom ha neki fáj, és eltörik valami neki. Belegondolok és máris sírok. (mindegyiknél)

Lány vagyok..


2010. márc. 15. 04:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy vagyok vele ahogy te
2010. márc. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem vagytok kibékülve az emberekkel, és nem tudjátok elfogadni őket olyannak, amilyenek. Egy állatot sokkal könnyebb szeretni, mert az engedelmes, és nem beszél vissza.
2010. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek ritkábban halnak meg az útszéli árokban, elütve az úttesten úgy, hogy mégcsak le sem húzzák, csak kerülgetik szegényeket. Az embereket nem hagyják magukra, amikor haldoklanak. Az állatok az emberek segítségére szorulnak, mert nem önellátók. Az ember el tudja látni magát. (általában) Bántani meg miért kellene másokat?
2010. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Én is pontosan így vagyok. Állatbarátok engedjétek meg, hogy belinkeljek egy tanulságos kérdést!: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__71857..


Tök durva, szemrebbenés nélkül nézegetem a képeket a megkínzott emberekről, különösebben nem hat meg, de ha egy állat szenvedését látom, az napokra kiüt.

2010. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem is napokra kiüt ha látom hogy egy állatal csinálnak valamit, és felháborodok, minden bajom lesz. De ha egy emberrel... akkor semmi bajom nincs. Köszönöm a válaszokat:)
2010. márc. 15. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy gondolkozom, ahogy te. :)
2011. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huhh, akkor jó, azt hittem megőrültem..:)
2011. ápr. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!