Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én öltözök illetve nézek...

Csak én öltözök illetve nézek ki otthon máshogy?

Figyelt kérdés

Otthon melegítő (lehet kinőtt szakadt vagy ronda bár néha megvarrom) felül póló (nagy v. ronda) melltartó helyett csak top a hajam kontyban smink nélkül.

Máshol farmer (nem szakadt nem koszos nem gyűrött) póló (tiszta jó méret szép) melltartó (tiszta nem szakadt) kiengedett vagy copfozott haj (néha más frizura) korrektor.

Ti hogy öltöztök otthon illetve máshol?



2013. nov. 2. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Van otthoni ruhám, de az nem lehet soha szakadt, foltos, kinyúlt, agyonhordott. Ha úgy adódna, nyugodtan kimehetek benne az utcára. Nem kell szégyenkeznem a ruhám miatt, ha váratlan vendég jön. Otthon sem szabad úgy öltözni, mint egy ágról szakadt hajléktalan.
2013. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az otthoni ruháim nekem is ilyen elhasznált, nagy bő pólók meg gatyók, persze nem szanaszét szakadtak, de azokba soha nem mennék ki utcára, és vannak az utcai ruhából lett itthoniak amiket úgy hívok h ünneplős otthoni :D ez jó arra ha lekell szaladni vhova vagy vendég jönne :)
2013. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kinyúlt pólókba vagyok itthon meg rövidnaciba :D De nem szakadtak.
2013. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából egy nacim van ami kiszakadt a térdénél de már megvarrtam én soha nem megyek itthoniban utcára és vendég esetén is átöltözök de pl. van olyan pólóm amibe még 10 kg kéne hogy jó legyen.
2013. nov. 2. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!