Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, nok! Ti mikor szoktato...

Csajok, nok! Ti mikor szoktatok a testeteket testapoloval bekenni? Milyen gyakran? Illetve, ha otthon vagytok egesz nap, akkor is kenitek vele magtokat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez aranyos kérdés. Kéne kenni,de én nem kenem. Nem szeretek fázni, amíg kenegetem magam fürdés után kiszállva. Utána felöltözés után újra vetkőzni emiatt megint nem.

Najó, nem ezt kérdezted. Én a lábszáramat szoktam néha, mert ki tud száradn és ronda, ha valakinek fehérre, szinte porosra kiszárad, illetve krémezve teltebb formája, egészségesebb színe lesz tőle a bőrnek.

Szerintem sokak nem kenik rendszeresen, inkább akkor, ha végre van idejük egy nyugis fürdésre, wellness-re otthon és akkor jönnek a pakolások meg mifenék ezerrel+ a testápoló.

Sok pasi nem szereti az illatokat vagy pont azt, meg a krém állagát, ragacsosságát, ezért nyávog, így a nő nem keni be magát. Netán intimebb helyzetben nem is ízlik nekik a krém.

2013. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Elsőnek teljesen igazga van.

Én (ha ráérek) zuhany előtt pár perccel szoktam, miután a nagyja beszívódott, a felesleg lejön zuhany alatt.

2013. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ha borotválom a lábam utána. A többi testrészemet meg akkor ha érzem hogy kivan száradva, vagy ha páromnak olyanja van és beken :)
2013. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fürdés után szoktam, de csak ritkán, mert én sem szeretek fázni :S De ha bekenem magam, akkor is csak a mellkasom, a nyakam, karom és a lábam. A hasam és a hátam ritkán szoktam, mert hideg a testápoló és a kezem is, és halálra fagyok, míg bekenem magam xd
2013. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zuhanyzás után szoktam testápolózni. Nem minden nap, van hogy nincs kedvem, de azért igyekszem rendszeresen használni. A karomon és a lábamon elég száraz a bőr.
2013. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zuhanyzás után minden nap. Nagyon száraz a bőröm, igényli a mindennapos ápolást.
2013. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggeli zuhany után mindig, minden nap. A lábam mondjuk max hetente, de amúgy mindenütt kenem magam.
2013. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olívaolajat szoktam összekeverni sóval cukorral vagy kávézaccal, és fürdés után bekenem a még vizes bőrre, leöblítem (persze még olajos marad kicsit a bőr de nem baj) és törölközővel felitatom. Sokkal jobb a testápolóknál és így nem fázok. :) Vagy esetleg babaolajat is lehet használni olíva helyett. (babylove, babydream márkájúak, egyik dm-es másik rossmannos)
2014. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha minden nap teljes testet kenjük testápolóval,idővel nem szívódik fel túl sok káros hatású anyag?
2021. júl. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!