Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik nemnek könnyebb az...

Melyik nemnek könnyebb az élet? Férfiaknak, vagy nőknek?

Figyelt kérdés
szerintetek?
2008. júl. 8. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem könnyű - bár hozzáteszem ez egyéntől is függ, ki mennyire tiszteli a társát ha kapcsolatban él pl.

A nők elkövették azt a nagy hibát amit úgy hívnak emancipáció ezzel magukra szakitva mégtöbb melót.

A férfiak élete ezzek könnyebb lett, hiszen az asszony ugyanúgy húzza az igát tehát pénzt hoz a házhoz, otthon kölyköt nevel mos, főz, takarít.

A férfiak azonban ezzel együtt ellágyulnak és sokszor önállótlanná válnak...könnyú ez nekik? Szerintem nem, mert onnantól mint "férfi és családfő" megszűnik létezni.

Van a másik oldal amikor valamelyik fél használja a másikat házasságon belül, vagy kívül...

Szóval egyik félnek sem könnyű.

2008. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%

A férfiaknak könnyebb az életük,mivel nem kell gyereket szülniük,nem menstruálnak minden hónapban.

Otthon tespednek a nők meg végzik a házimunkát,mosnak főznek takarítanak stb...

A nők szenvednek a fickók meg szépen élik az életüket,habár ők is meloznak mint állat,már amelyik.

2008. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kinek mennyire nehéz, nem határozható meg ilyen kategórikusan. Szerintem nem attól függ, hogy férfi-e vagy nő-e az illető, hanem a sorsától, az életétől. Nyilván vannak nagyon nehéz sorsú nők is, és nagyon nehéz sorsú férfiak is. Felesleges általánosítani, nem is lehet szerintem!
2008. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
az emancipacio tenyleg egy nagy baromsag, az elso valaszolonak teljesen igaza van, semmi jot sem hozott. radasul az emancipacio megszulte a sajat kicsi fattyat is, a feminizmust. az mar vegkepp' mindennek a teteje!
2008. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!