Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? A fejemen furcsa...

Ez mi lehet? A fejemen furcsa hajszálak vannak, és nem tudom, miért lehet ez. Hajváltás? Többi lent

Figyelt kérdés

A hajam olyan hullámos, egyenes szerű, erősen eltöredezett, kis gyenge, úgy mint a körmöm..(mindegy, nem lényeg) és aranybarna..

Észrevettem olyan hajszálakat, amik olyanok, hogy fekete, és vagy háromszor vastagabbak, mint a többi hajszálam, és nagyon göndörek, kb. olyan vastagon spirálos, mint egy ceruza.. értitek?? Azt akarom ezzel kérdezni, hogy ilyen lesz az egész hajam? mert egyre többet látok belőle.. illetve mi lehet ez? (14 vagyok, lány)



2013. nov. 2. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is jelentek meg a vékony szálú egyenes szőke hajam mellé vastag, sötét, érdes felszínű hajszálak. De mégsem szaporodtak el. A tied se feltétlenül fog, bár létezik olyan, hogy valakinek megváltozik a hajszerkezete
2013. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. nov. 3. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!