Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor élnél szívesebben most...

Mikor élnél szívesebben most a sok stresszben, veszekedésben, pénztelenségben vagy régebben amikor az élelmiszer után meg a tüzelőanyag, a víz után kellett menni egész nap? (Vagy akkor sem volt jobb a helyzet. )

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább nem volt ennyi dagadt ember :) mert többet mozogtak xĐ
2009. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenki másképp látja a világot és a gondokat, vagy megoldásokat magunknak teremtjuk. Minden csak nézopont kérdése! Én az élet értelmét kutatom magamban, és minden nap sokat tanulok... Arra már rájottem, hogy a pénz egy nagyon nagyon feluletes dolog, amire nem is lenne szukség.. Gondolj csak bele, az egész univerzumban csak az embereknek kell a pénz, mert sokat akarnak... és mégtobbet.. és mindig tobbet, de hol marad a hála?

Elég érdekes ez nekem.. Az állatok, novények meg akármi meg tud lenni pénz nélkul is, rendesen leélik az életuket. Ráadásul én egy macskából tobb hálát érzek, mint az egész országtól.. Mert mindenkinek minden kell!

A stressz.. Hát, ha nem adunk okot magunknak a stresszre, akkor miért lennénk idegesek? Meg kell tanulni azt mondani, hogy "na és akkor mi van?"... Jó lenne csak a boldogságot és a szomorúságot befogadni, de a stresszt nem. Hiszem, hogy mindenki saját maga dont az életérol és hiszem, hogyha valaki valamit akar akkor megtalálja a megoldást, ha meg nem, hát akkor ott a kifogás.

Veszekedésnél is ugyanez a helyzet, felesleges dolog, ráadásul mikor oldott már meg valaki valamit veszekedéssel? Tehát nincs is értelme!


Szóval nem hiszem, hogy a ketto kozul választani kellene, a megoldás csupán az, hogy mindenkinek magába kellene néznie néha, és nem csak a feluletes dolgokat látni.

2009. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván most:) Egyrészt régen is voltak bajok, még több, mint ma, csak azok már az idő homályába vesztek. Másrészt manapság nagy luxusban élünk, gondolok itt olyan dolgokra, mint a csapból folyó víz, vagy a gombnyomásra beinduló fűtés. Azért régen ezért keményen meg kellett dolgozni.
2009. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!